Marcelina Zawadzka bez makijażu i w grubych skarpetach dekoruje toaletę. We wnętrzu jest mnóstwo obrazów, zdjęć i luster

Marcelina Zawadzka pokazała na Instagramie, jak dekoruje toaletę. W małej przestrzeni pojawiło się mnóstwo obrazów, luster i bibelotów. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" przyznała, że długo przymierzała się do zmiany wystroju toalety.

Marcelina Zawadzka może pochwalić się dobrą passą w życiu prywatnym. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" kilka tygodni temu poinformowała fanów, że jest w szczęśliwym związku. Ze swoim nowym chłopakiem, Natalią Siwiec i jej rodziną wybrała się nawet na wakacje do Meksyku, a na jednym z InstaStories udostępnionym przez Mariusza Raduszewskiego widać było całującą się Miss Polonia 2011. Związek Marceliny i Tomasza kwitnie, choć na razie - wbrew przeczuciom internautów - nie są zaręczeni.

Marcelina Zawadzka, Tomasz WłodarczykMarcelina Zawadzka już się zaręczyła z nowym chłopakiem? Jest komentarz jej partnera

Marcelina Zawadzka dekoruje toaletę

31-latka jest bardzo aktywną instagramerką. Na swoim profilu zamieszcza nie tylko zdjęcia z dalekich podróży, ale także chwali się swoim mieszkaniem. W jednym z ostatnich postów pokazała, jak dekoruje toaletę. Na fotografiach widać, jak wspina się na drabinę i ma na sobie dres oraz grube skarpety. Nie zabrakło także młotka, którym prezenterka wymachuje na udostępnionym nagraniu. W opisie modelka nawiązała do "Blue Monday", czyli najsmutniejszego dnia w roku, którego obchodzenie powoli staje się już popkulturową tradycją: 

Co ciekawe, Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne takie jak: krótki dzień, niskie nasłonecznienie psychologiczne - świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych - i ekonomiczne, czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi… Postanowiłam wiec zrobić coś kreatywnego tego jakże smutnego dnia i zabrałam się za odkładane od kilku lat (i mówię serio, bo trochę to minęło od kiedy chciałam całą toaletę obwiesić zdjęciami, pocztówkami i wspomnieniami aż do teraz…) i chyba mi się udało odmienić ten dzień. Wy jakie macie plany na Blue Monday? - dopytywała.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Ściany toalety wyłożone są białymi kafelkami, a w górnej części znajduje się mnóstwo obrazów i luster w designerskich ramach. Na jednym ze zdjęć Marcelina trzyma inicjał swojego imienia, który najprawdopodobniej będzie jednym z bibelotów wyeksponowanych w toalecie.

 

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Instagram/marcelina_zawadzka

Internauci byli zachwyceni nie tylko wnętrzem, ale także stylizacją Marceliny:

Super pomysł.
Świetnie.
Pięknie ci w tych skarpetach.

Marcelina Zawadzka i Jarosław BieniukMarcelina Zawadzka wypoczywa w górach z Jarkiem Bieniukiem i Zuzanną Pactwą

Zobaczcie toaletę udekorowaną przez Zawadzką. Gustownie?

Więcej o: