Weronika Książkiewicz pochwaliła się pierwszym zdjęciem z nowego domu. Jest luksusowo. Dwa poziomy i gustowny kominek

Weronika Książkiewicz pokazała na Instagramie swoje nowe gniazdko. Luksusowe wnętrze jest już prawie wyremontowane i czeka, aż lokatorzy się wprowadzą.

Weronika Książkiewicz rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Aktorka jest mamą Borysa, jednak na swoim instagramowym profilu niechętnie dzieli się zdjęciami syna. Kiedy Książkiewicz jakiś czas temu pokazała ich wspólną fotografię, internauci przecierali oczy ze zdumienia. Chłopiec jest tak bardzo podobny do swojej mamy, że komentujący okrzyknęli go jej kopią. 

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz spędziła długi weekend z synem. Internauci: Synek to Pani kopia!

Aktorka znana z serialu "Leśniczówka" jest w szczęśliwym związku z o 19 lat starszym Hezim. Nieczęsto jednak mówi o relacji z mężczyzną, a w instagramowym poście, w którym wstawiła zdjęcie z ukochanym, przyznała, że zazwyczaj nie dzieli się ze światem tego typu fotografiami.

Zobacz wideo Weronika Książkiewicz pokazuje efekty treningu z Anną Lewandowską

Wygląda na to, że aktorka już niedługo przeprowadzi się do nowego gniazdka. Książkiewicz pokazała na InstaStories zdjęcie wyremontowanego domu, które okrasiła wymownym opisem.

Weronika Książkiewicz pokazała wnętrze swojego domu

Na fotografii widzimy jasne pomieszczenie z oknami w dachu, a w centralnej jego części znajduje się gustowny kominek. Na półce nad kominkiem stoi złoty obraz-płaskorzeźba, który z pewnością dodaje przestrzeni klimatu. Po lewej stronie widać fragment poręczy oddzielający drugi poziom mieszkania od wysokiej przestrzeni salonu. Na podłodze położony jest jasny parkiet w kształcie jodełki. Wnętrze czeka jeszcze na ostatnie szlify - na podłodze stoi lustro, a przy ścianach brakuje listew podłogowych.

Weronika Książkiewicz oznajmiła przy zdjęciu, że powoli szykuje się do zamieszkania w przytulnym domu:

Prawie gotowe do wprowadzenia – napisała przy fotografii.

Dom Weroniki KsiążkiewiczDom Weroniki Książkiewicz Instagram/weronikaksiazkiewicz

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz szczerze opowiedziała o związku: Wskoczyliśmy na jeszcze wyższy poziom relacji

Zobaczcie nowe gniazdko Weroniki Książkiewicz. Robi wrażenie?

Więcej o: