Julia Wieniawa chwali się nowym apartamentem. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie na łazienkę i garderobę. Na bogato!

Julia Wieniawa na InstaStories pochwaliła się nowym apartamentem. Gwiazda postawiła na nowoczesny wystrój.

Julia Wieniawa niedawno przeprowadziła się do nowego apartamentu. 22-latka cieszy się z lokum, którego wartość oszacowano na 2 dwa miliony złotych. Aktorka jeszcze przed przeprowadzką, która odbyła się pod osłoną nocy, pokazywała fanom, jak przebiega remont. Teraz chwali się kolejnymi urządzonymi już wnętrzami - jak zapewnia, na prośbę zainteresowanych fanów. 

Julia WieniawaWieniawa cieszy się już z nowego mieszkania. Chwali się stylowymi wnętrzami

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan znaleźli już działkę pod budowę domu

Jak mieszka Julia Wieniawa, czyli wyprawa po mieszkaniu gwiazdy

Julia Wieniawa w końcu przeprowadziła się do nowego apartamentu. Gwiazda cieszy się tarasem, na którym nie brak pięknych i drogich roślin (pomagał je wybierać Marcin Tyszka). Urządziła też przytulny i stylowy salon. Niemal gotowa jest też kuchnia - tu, jak zapewnia aktorka, brak jedynie odpowiednich krzeseł barowych, a widoczne na zdjęciach pozostaną w kuchennej przestrzeni jedynie chwilowo. Jest za to złoty okap (ceny tego konkretnego modelu oscylują w okolicach pięciu tysięcy) i plakat promujący film "Love" w reżyserii Gaspara Noé. 

Aktorka za pomocą mediów społecznościowych oprowadziła też internautów po swojej łazience. Ta jest różowa i nie brak w niej złotych dodatków. Oprócz tego fani Wieniawy mogli podziwiać też jej imponujących rozmiarów garderobę (tu również dominują ciepłe kolory, a ciekawym kontrapunktem jest różowy neon). Widać, że wszystko jest tu przemyślane i urządzone zgodnie z nowoczesnym trendami. Podoba wam się taki styl?

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa pochwaliła się nowym biurem. Bardziej przypomina elegancki salon niż miejsce pracy. Jest klimat

POLECAMY: Maffashion zaprosiła fanów do salonu. Postawiła na minimalizm. Uwagę zwraca zabawny strój influencerki i... bałagan

Więcej o: