Julia Wieniawa pochwaliła się nowym biurem. Bardziej przypomina elegancki salon niż miejsce pracy. Jest klimat

Julia Wieniawa dopiero co wróciła z egzotycznych wakacji na Zanzibarze. Teraz postanowiła rzucić się w wir pracy i obowiązków. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się nowym biurem. Klimatycznie.

Swoją karierę Julia Wieniawa rozpoczęła na planie "Rodzinki.pl", gdzie wcielała się w rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Po zakończeniu produkcji Julia wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i wraz ze Stefano Terrazzino dotarła aż do finału. Poza swoimi medialnymi osiągnięciami uznawana jest również za jedną z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia.

Niestety 2020 rok nie sprzyjał artystom, utrudniając wielu z nich pozyskanie nowych miejsc pracy. Jednak tam, gdzie wszyscy widzieli czarny scenariusz, Julia Wieniawa dostrzegła szansę. Celebrytka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić kolejny biznes. 

Dla Julii Wieniawy 2020 rok okazał się bardzo owocny. Influencerka otworzyła dwie firmy

Na pierwszy ogień poszedł przemysł kosmetyczny. Niedawno usłyszeć mogliśmy o tym, że Julia Wieniawa otworzyła markę Jusee Cosmetics, gdzie skupiła się na produkcji wegańskich kosmetyków do makijażu. Jednak to nie koniec biznesowych planów młodej gwiazdy. Krótko po otwarciu pierwszej firmy, Julia Wieniawa wyszła z kolejną inicjatywą. Tym razem postawiła na markę odzieżową Lemiss. W ofercie sklepu póki co znajdują się stroje sportowe, które pomimo krótkiego upływu czasu, doczekały się już wielu recenzji na polskim YouTubie. 

Julia Wieniawa pokazała biuro. Wnętrze wygląda bardzo gustownie

Po powrocie z malowniczego Zanzibaru, gdzie spędzała romantyczne chwile z Nikodemem Rozbickim, Julia Wieniawa wzięła się ostro do pracy. Poinformowała o tym na Instagramowym profilu. Aktorka wrzuciła zdjęcie prostu z nowego biura swojej marki odzieżowej, komentując ten fakt z entuzjazmem:

Yaaay nasze biuro wygląda coraz fajniej.
 

Julia postawiła na eleganckie wykończenie wnętrza w stonowanych kolorach. Na zdjęciu ujrzeć możemy klasyczną sofę, puf oraz dywan. Trzeba przyznać, że biuro Julii nie przypomina typowego miejsca pracy, a raczej wygodny salon, w którym warto rozgościć się ze świeżo zaparzoną kawą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.