Wakacyjna Julia Wieniawa pozuje do zdjęcia w pozycji wielbłąda. Wokół krajobrazy jak z pocztówki

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie zdjęciem z treningu jogi podczas urlopu. Dookoła palmy, piękne plaże i błogi spokój. Czego chcieć więcej?

Julia Wieniawa razem z Nikodemem Rozbickim wyjechali na rajskie wakacje. Szczęśliwa celebyrtka oczywiście nie zostawia swoich fanów bez należytej relacji. Na jej portalach społecznościowych możemy pozachwycać się pięknymi krajobrazami Zanzibaru. Na zdjęciach zachwycają nas nie tylko same widoki, lecz także kondycja Julki! Pozowanie w tej pozycji nie należy do prostych zadań.

Marcelina Zawadzka na wakacjach w MeksykuMarcelina Zawadzka kusi nagraniem z basenu. Fani pod wyrażeniem jej figury

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

Julia Wieniawa korzysta z urlopu. Towarzyszy jej Nikodem Rozbicki

Młoda aktorka niedawno potwierdziła związek z kolegą po fachu. Teraz para nie musi kryć się ze swoimi uczuciami i może spokojnie wrzucać wspólne zdjęcia do sieci. Pierwszą wspólną dłuższą podróż spędzają na rajskim Zanzibarze. Piękna pogoda, śpiew ptaków i dużo słońca - jest się z czego cieszyć! Wieniawa często decyduje się na wyjazdy w tropiki. Najwyraźniej jest to miejsce, gdzie celebrytka najlepiej regeneruje siły.

Wow! Zazdroszczę, cudowne miejsce.
Prawdziwy raj - czytamy pod wpisem na Instagramie.
 

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed 23 lat. Miał fryzurę na czeskiego piłkarza. "Ale przemiana"

Ćwiczenia w takim miejscu? Marzenie!

Czysta woda, brak nawet najmniejszej chmurki zwiastującej deszcz i przyjemna temperatura sprawiają, że nawet codzienne ćwiczenia są relaksujące. Julka kocha jogę, treningów nie odpuszcza nawet na wakacjach. Do pamiątkowego zdjęcia z egzotycznego miejsca Wieniawa zapozowała w pozycji "wielbłąda". Choć w wykonaniu celebrytki wygląda nieskomplikowanie, w rzeczywistości wymaga naprawdę dobrego rozciągnięcia! Ustrasana wykonywana regularnie pomaga wzmocnić klatkę piersiową oraz plecy. Dodatkowo świetnie działa na uda oraz biodra.