Julia Wieniawa na wakacjach z Nikodemem Rozbickim. Wstawiła urocze zdjęcie z kolacji. "Spalony nonio"

Julia Wieniawa pokazała nowe zdjęcie Nikodema Rozbickiego. Ktoś tu przesadził z opalaniem.

Wszystko wskazuje na to, że Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Już kilka miesięcy temu paparazzi przyłapali ich na czułych pocałunkach, a ostatnio zakochani (?) coraz śmielej publikują w sieci wspólne zdjęcia. Do niedawna wypoczywali razem w polskich górach. Teraz Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wygrzewają się w Tanzanii. Oczywiście oboje skrupulatnie relacjonują afrykańskie wczasy.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wczasach w Afryce

Julia Wieniawa już jakiś czas temu była łączona z Nikodemem Rozbickim, jednak dopiero teraz ich znajomość wydaje się poważniejsza. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, zwłaszcza teraz, kiedy są na wspólnych wakacjach w słonecznej Tanzanii. Pogoda dopisuje, ale z afrykańskim słońcem nie ma żartów. Przekonał się o tym Nikodem, który najwidoczniej zapomniał o kremie z filtrem. Efekt? Młody aktor jest czerwony na niemal całej twarzy. Jego wakacyjną wpadkę uwieczniła Julia Wieniawa. Na relacji InstaStories gwiazdy pojawiło się zdjęcie z kolacji. Tym razem uwagę zwraca jednak nie egzotyczne jedzenie, a opalenizna i uroczy opis.

Wieniawa i Rozbicki na wakacjachWieniawa i Rozbicki na wakacjach Instagram/juliawieniawa

Po serii zdjęć i filmików z hotelu, Julia Wieniawa pochwaliła się też nagraniami przedstawiającymi tańce Masajów.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

To już drugi wyjazd wypoczynkowy Julki w tym miesiącu. Jak widać, młoda aktorka z przytupem postanowiła odpocząć po dwóch miesiącach w "Tańcu z Gwiazdami". W międzyczasie Wieniawa zajmowała się też aranżowaniem nowego mieszkania. Gniazdko aktorki ma być urządzone w balijskim stylu. Nie zabraknie więc bujnych roślin lampionów. Myślicie, że Nikodem Rozbicki będzie częstym gościem w apartamencie Julii Wieniawy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.