Julia Wieniawa wyleciała z ukochanym na wakacje. Nikodem Rozbicki chętnie pozuje jej do zdjęć. "Bosko"

Julia Wieniawa przestała ukrywać bliską relację z Nikodemem Rozbickim. Aktorska para wyleciała na Zanzibar. Ale mają tam pięknie!

Jesienny lockdown spowodował, że celebryci i artyści stracili na jakiś czas pracę. Zamknięte są teatry, kina, a prace na planach zdjęciowych zostały ograniczone. Gwiazdy wykorzystują więc przymusowy urlop i wylatują na wakacje. W ostatnich dniach poczyniła to chociażby Agnieszka WłodarczykJulia Wieniawa. Druga z pań piękne chwile spędza na Zanzibarze w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Fani są zachwyceni ich zdjęciami.

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wylecieli na wakacje

Julia i Nikodem przez kilka tygodni starali się ukrywać, że są dla siebie bardzo ważni. Śpiewająca aktorka podczas rozmów z dziennikarzami w "Tańcu z Gwiazdami" unikała prywatnych pytań, mówiąc, że chce skupić się na karierze. W zeszłym tygodniu wyjechała w góry, gdzie towarzyszył jej właśnie Rozbicki. Gwiazdor zdecydował się opublikować piękne zdjęcia i trzymając za rękę ukochaną dał do zrozumienia, że są parą. Teraz rozwijają związek na rajskich wakacjach na Zanzibarze. Fotografują się na potęgę!

Wczasowicze - śmieje się Julia w opisie nowego posta.
 

Fani zasypali parę słodkimi emotikonami. Wiele osób nie mogło nadziwić się, jak Julia i Nikodem do siebie pasują.

Słodziaki. Cudownie!
A Wy znowu razem. Piękni.
Bawcie się dobrze! Ale się macie fajnie.

To kolejna medialna relacja Wieniawy. Wcześniej przez siedem miesięcy związana była z Baronem i przez dwa lata z Antkiem Królikowskim. Początkowo z żadnym z panów nie chciała potwierdzić związku, jednak ostatecznie prędzej czy później debiutowali na ściance. Tak czy inaczej życzymy jej i Nikodemowi dużo zdrowia, spokoju i szczęścia! 

Więcej o: