Nikodem Rozbicki potwierdził związek z Julią Wieniawą! Są romantyczne zdjęcia z gór. "Pasujecie do siebie"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Aktor wrzucił do sieci piękne zdjęcia z ukochaną z ich ostatniego wyjazdu. Fani bardzo zadowoleni.

Plotki na temat nowego związku Julii Wieniawy pojawiły się już kilka tygodni temu, jednak aktorka niczego nie potwierdzała. Wszyscy domyślali się jednak, że młoda gwiazda rozwija znajomość ze starszym o sześć lat kolegą po fachu. Mowa o Nikodemie Rozbickim, który w piątek potwierdził, że spotyka się z gwiazdą "Rodzinki.pl". W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Ładnie wyglądają.

Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanieJulia Wieniawa urządza nowe mieszkanie. Będzie w nim mieć... siłownię

Zobacz wideo Julia Wieniawa miała skomentować plotkę na temat swojego związku. Nagle wtrącił się Stefano

Nikodem Rozbicki potwierdził związek z Julią Wieniawą. "Pasujecie do siebie"

Z Julią Wieniawą dziennikarze spotykali się ostatnio bardzo często -  wszystko za sprawą jej uczestnictwa w "Tańcu z Gwiazdami", w którym zajęła drugie miejsce. W wywiadach powtarzała, że chce skupić się na pracy, a o życiu prywatnym nie będzie mówić zbyt wiele. Pytania na temat związku z Nikodemem perfekcyjnie omijała i z dala od medialnego szumu rozwijała nową znajomość. Jak widać przyjaźń przerodziła się w coś więcej, bo aktor właśnie opublikował dwa piękne zdjęcia z ukochaną. Na jednym z nich patrzą sobie prosto w oczu, a na drugim łapią się za ręce. Naprawdę piękny obrazek zakochanej pary w górach.

Te buty sprawdzą się w górach - sprawdź!

 

Jak można było się spodziewać, internauci wpadli w euforię i ochoczo komentowali zdjęcie Nikodema.

No i to mi się podoba! 
Pięknie wam razem. Pasujecie do siebie.
Zbyt ładna para! Super!

Wieniawa singielką była przez ponad rok. W sierpniu rozstała się z Baronem, z którym ponoć mieli inną wizję na przyszłość - on jako 35-latek miał myśleć o założeniu rodziny, a ona chciała skupić się na karierze. Przerwa w poważnych relacjach dobrze jej zrobiła - podpisała kilka kontraktów reklamowych i po wieloletnich namowach miała czas wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Mamy nadzieję, że związek Julki i Nikodema będzie trwał i trwał. Podzielamy opinie internautów - bardzo do siebie pasują!