Topowe influencerki w projektach Jenny Fairy Own Occasion

Topowe influencerki potwierdzają, że kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Own Occasion to doskonały wybór i nie pozostawiają wątpliwości, że składające się na nią projekty będą prawdziwymi bestsellerami, które każda miłośniczka mody powinna mieć w swojej szafie.

Satynowa, kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Own Occasion podbiła Instagram. Składająca się z trzech wyjątkowych projektów – modelu buta, torebki–worka i klasycznej opaski, dostępnych w sześciu wyjątkowych odcieniach – miała zainspirować do stworzenia własnej okazji i sprawić, by każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo. Oscylujące między ponadczasową elegancją, a najnowszymi trendami nowości zainspirowały nie tylko klientki Jenny Fairy, ale i cztery światowe influencerki. Choć każda z nich ma inny styl, z łatwością wplotły w swoje stylizacje produkty z kolekcji Own Occasion.

Julia WieniawaJulia Wieniawa mat. prasowe

Ellie Nesmon (@slipintostyle) uznana przez Who What Wear za właścicielkę najpiękniejszej kolekcji obuwia, wybrała buty w pastelowo–fioletowym odcieniu Birdget i torbę w elektryzującym kolorze Gloria, które zestawiła z piękną, żółtą sukienką z półgolfem. Dziewczęca Leonie Hanne (@leoniehanne) zdecydowała się na barwę wrzosową, którą przełamała czarnymi, skórzanymi spodniami i srebrnym, błyszczącym topem.

Camille CharriereCamille Charriere Mat. prasowe

Klasykę, czerń Claire, upatrzyły sobie Jen Wonders (@jen_wonders) i niesamowita Camille Charriere (@camillecharriere), które doskonale łączą paryską estetykę z eksperymentalnym, londyńskim stylem. Kolekcję pokochały też polskie influencerki i stylistki: Julia Wieniawa (@juliawieniawa), Ola Kowal (@szindy), Jessica Mercedes (@jemerced), Laura Matuszczyk (@horkruks), Karolina Henning (@henninka), Agnieszka Ścibior (@agnieszkascibior), Karla Gruszecka (@karlagruszecka), Alicja Werniewicz (@alicja_werniewicz), Michalina Murawska (@michalinamurawska).

Jessica MercedesJessica Mercedes Mat. prasowe

Topowe influencerki potwierdzają, że kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Own Occasion to doskonały wybór i nie pozostawiają wątpliwości, że składające się na nią projekty będą prawdziwymi bestsellerami, które każda miłośniczka mody powinna mieć w swojej szafie.

Jen WondersJen Wonders Mat. prasowe

Kapsułowa kolekcja Own Occasion Jenny Fairy dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.