Julia Wieniawa pozuje z Nikodemem Rozbickim, a w tle? Bohater drugiego planu skradł im romantyczne show

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się w podróż na Zanzibar. Tym razem para pochwaliła się romantycznym zdjęciem z wyjątkowym gościem w tle.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzają obecnie urocze chwile na Zanzibarze. Aktorka chętnie relacjonuje wyjazd, dzieląc się z obserwatorami zdjęciami i filmikami z wakacji na egzotycznej wyspie. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

Niedawno pisaliśmy o tym, że Wieniawa udostępniła ujęcie wyjętej z wody rozgwiazdy, którą umieściła na swoich pośladkach, co nieszczególnie przypadło do gustu internautom. Niedługo później usunęła post, a zaraz po tym podzieliła się kolejnym, który również nie wszystkim się spodobał. Julia postanowiła bowiem rozdać prezenty mieszkańcom biednej wioski na Zanzibarze. Teraz wraz z ukochanym zdecydowała się na romantyczną sesję.

Julia WieniawaJulia Wieniawa ćwiczy jogę w Zanzibarze. Krajobrazy jak z pocztówki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznej fotografii

Julia i Nikodem nie mogą narzekać na nudę, czego świadkami są fani, żądni kolejnych informacji o parze. Zakochani postanowili zrobić sobie romantyczne zdjęcie w lokalnym Parku Narodowym. Całe show skradł jednak bohater drugiego planu, który nieoczekiwanie pojawił się w kadrze.

My i śpiący królewicz - napisała Julia w opisie najnowszej fotografii. 
 

Trzeba przyznać, że fotka jest bardzo urocza. Nie umknęło to także uwadze internautów, którzy jednogłośnie skomplementowali oryginalne ujęcie. 

Jak słodko.
Miłość rośnie wokół nas.
Pięknie razem wyglądacie - pisali użytkownicy Instagrama.

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają w Afryce. Aktor zapomniał o kremie z filtrem

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Julia i Nikodem spędzali wspólnie czas w górach. Jednym z opublikowanych przez aktora zdjęć para potwierdziła swój związek. Niedługo później Wieniawa otwarcie opowiedziała o relacji z aktorem. Zaraz po powrocie do Warszawy zakochani spakowali się i polecieli w romantyczną podróż do Tanzanii.