Julia Wieniawa relacjonuje urządzanie nowego mieszkania. Jest marmur w łazience i "Bali lub Zanzibar" na tarasie. I co za widok!

Już niedługo Julia Wieniawa wprowadzi się do nowego mieszkania. Jak się prezentuje?

Mimo pandemii Julia Wieniawa ma za sobą bardzo intensywny rok. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pracowita gwiazda wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie niemal wygrała kryształową kulę, a także wystartowała z dwoma biznesami: linią kosmetyków oraz kolekcją sportowych ubrań. W międzyczasie 21-latka sprawiła sobie nowe mieszkanie. Jej sąsiadem będzie teraz Marcin Tyszka. Starszy kolega pomagał jej już między innymi w wyborze roślin doniczkowych.

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Julia Wieniawa chwali się nowym mieszkaniem na Instagramie

Do niedawna Julka wypoczywała w Tanzanii ze swoim chłopakiem, Nikodemem Rozbickim. Po rajskich wczasach celebrytka wróciła już do pracy. Jej oczkiem w głowie jest teraz jednak nowe mieszkanie, toteż regularnie dogląda postępów w wykończaniu gniazdka, a efektami dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Tym razem Wieniawa zdradziła, jak będzie wyglądała jej nowa sypialnia. Póki co w pomieszczaniu nie ma jeszcze zbyt wielu mebli. Są już jednak balijskie elementy, a konkretnie stylowe krzesła. Aktorka zabrała fanów także do przestrzennej łazienki oraz pokazała, jak wygląda taras nocą. Trzeba przyznać, że egzotyczna roślinność w połączeniu z subtelnym świetleniem robią niesamowite wrażenie. Uroku dodaje dodatkowo widok na centrum Warszawy.

Prace w nowym mieszkaniu Julii Wieniawy trwają już od kilku miesięcy. Póki co gwiazda nie zdradziła jeszcze, kiedy oficjalnie się tam wprowadzi. Już teraz widać, że apartament będzie udekorowany w tropikalnym stylu. Podobają wam się takie rozwiązania w domu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.