Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znaleźli już działkę pod budowę domu? "Jej wartość może wynosić 1,5 mln zł"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zakomunikowali ostatnio, że planują budowę nowego domu. Marzy im się większe lokum pod Warszawą. "Super Express" podaje, że są zainteresowani działką wartą 1,5 mln złotych.

Rodzina Małgorzaty Rozenek powiększyła się w czerwcu minionego roku. Na świat przyszedł Henryk, który dziś jest oczkiem w głowie znanej mamy i jej męża. Gwiazdorska para może jednak liczyć na pomoc w wychowywaniu malucha - "Perfekcyjna" ma bowiem starszych synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem (czternastoletniego Stanisława oraz dziesięcioletniego Tadeusza). Kilkuosobowa rodzina od lat mieszka na warszawskiej Sadybie, jednak jakiś czas temu na jaw wyszło, że planuje przenieść się do większego lokum - nowego domu. Tabloid podaje, jaka działka interesuje Małgorzatę i Radosława.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan upatrzyli już działkę pod budowę domu?

W poniedziałek z nowymi rewelacjami z życia celebryckiej pary przychodzi "Super Express". Tabloid dał do zrozumienia, że Rozenek i Majdan chcą wybudować dom na warszawskim Wilanowie.

To już pewne, że będą się budować. Niedawno najpierw sami, a potem z całą rodziną zawitali do modnego podwarszawskiego miasteczka, gdzie w willowej dzielnicy oglądali działkę, która mogła mieć ponad 3 tys. mkw. Jej wartość może wynosić 1,5 mln zł.

Były bramkarz tłumaczy, że wszystko robią dla komfortu siebie oraz bliskich.

Kiedyś myślałem o domu, ale tak się złożyło, że zamieszkaliśmy w apartamencie i do pewnego czasu to nam wystarczało. Lecz nadszedł moment, w którym należy pomyśleć o komforcie i przyszłości, bo przecież kiedyś trzeba będzie zwolnić. Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie – stwierdził Radosław Majdan.

Myślicie, że Rozenek zafunduje sobie w domu windę niczym Marina? Kto wie, w końcu nie musi liczyć się z każdym groszem. Małgorzata jest naczelną influencerką i jedną z najlepiej opłacalnych gwiazdą w Polsce. Ostatnio pokusiła się nawet o rozpoczęcie kariery aktorskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.