Znamy kulisy rozstania Blanki Lipińskiej i Barona: Alek nie był jeszcze gotowy na taki etap swojego życia [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka Lipińska obecnie odpoczywa sama na Malediwach. Plotkowi udało się ustalić, jak wyglądały kulisy jej rozstania z Baronem z grupy Afromental.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się kilka miesięcy temu. Uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Chętnie chwalili się na Instagramie wspólnymi zdjęciami i dokumentowali czas spędzony w domowym zaciszu. Autorka erotyków w jednym z instagramowych wpisów przyznała, że gitarzysta grupy Afromental to "mężczyzna, który zmienił ją na zawsze". 35-latka obecnie wypoczywa na Malediwach i chętnie dzieli się z internautami materiałami z wyprawy. Niektórzy fani zastanawiali się, czy Blanka wyjechała na urlop sama. Spekulacje ucięła w jednym z InstaStories, w którym przyznała, że to pracownicy hotelu, a nie współtowarzysze, robią jej zdjęcia.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska ujawnia, kto ją fotografuje. To nawet kilka osób! "A propos robienia zdjęć..."

Znamy kulisy rozstania Blanki Lipińskiej z Baronem

Jak udało się ustalić Plotkowi, Blanka rzeczywiście wyjechała na wakacje sama. Jej związek z Baronem jest definitywnie zakończony.

Blanka jest sama, na Malediwy też wyjechała sama. A z Baronem się przyjaźni, ale nie ma mowy o powrocie. Bo oboje są na różnych etapach życia - zdradza znajoma pisarki w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz też: Fani dopytują się Blanki Lipińskiej, z kim wyleciała na Malediwy. Gwiazda straciła cierpliwość i ostro zareagowała

Zobacz wideo Blanka Lipińska na Malediwach

Okazuje się, że Baron nie był gotowy na stały związek, a Lipińska nie miała zamiaru go zatrzymywać:

Ona dobrze się czuła w stałym związku, Alek zaś nie był jeszcze gotowy na taki etap swojego życia. Blanka to rozumie, nie jest kobietą, która by kogokolwiek chciała zatrzymać na siłę.

Blanka od dawna planowała wyjechać na Malediwy i wreszcie znalazła czas, by spełnić swoje marzenie:

Dlatego teraz postawiła na siebie, wyjechała na Malediwy, o których marzyła do dawna, spełnia swoje marzenia i dobrze się bawi. A Alkowi życzy jak najlepiej.

Baron, Blanka LipińskaBlanka Lipińska podsumowała 2020 rok. Nie zapomniała o Baronie

Pierwsze doniesienia o związku autorki książek i muzyka pojawiły się w marcu 2020. Blanka informację o rozstaniu przekazała mediom w październiku.

Więcej o: