Miss Nastolatek 2020 została wybrana. Ma 17 lat. "Jestem w szoku, jestem podekscytowana"

Tytuł Miss Nastolatek 2020 został przyznany. Zwyciężyła 17-letnia Katarzyna Synowiec. Co o niej wiemy?

W piątek 15 stycznia odbył się kolejny konkurs, w którym wybrano miss nastolatek. Do walki o ten tytuł stanęły 24 dziewczyny z całej Polski. Najpiękniejszą z nich okazała się 17-letnia Katarzyna Synowiec i to właśnie ona została Miss Nastolatek 2020. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, a korona jest spełnieniem jej marzeń.

Miss Nastolatek 2020

Konkurs z powodu pandemii odbył się bez udziału publiczności. Mimo to na scenie pojawiły się największe gwiazdy młodego pokolenia, m.in. Viki Gabor i Dawid Kwiatkowski. Zwyciężczyni odebrała koronę z rąk Magdaleny Michalskiej, która wygrała w poprzednim konkursie. Katarzyna Synowiec pochodzi z Drezdenka w województwie lubuskim (została Miss Ziemi Lubuskiej). Uczy się w liceum, wybrała profil biologiczno-chemiczny. Oprócz tego uczęszcza też do szkoły muzycznej. Gra na fortepianie oraz zajmuje się śpiewem:

Śpiewam od najmłodszych lat i brałam udział w licznych konkursach. Modelingiem zajmuję się dopiero od dwóch lat - wyznała.
 

17-latka nie ukrywała, że bardzo cieszy się ze zwycięstwa:

Jestem w szoku, jestem podekscytowana. Nie sądziłam, że zdobędę tę koronę. Wspaniale się czuję. Myślę, że jest to największe spełnienie marzeń - mówiła podczas relacji z dziennikarzem Polsatu.

Konkurs Miss Nastolatek jest organizowany od 1992 roku. Biorą w nim udział dziewczęta, które ukończyły 14 lat, ale nie osiągnęły pełnoletności. Kilka zwyciężczyń związało się później z show-biznesem. Wśród nich znalazły się m.in. Julia Pietrucha i Rozalia Mancewicz. Myślicie, że Katarzyna Synowiec pójdzie w ich ślady?