Olga Kalicka wspomina narodziny syna. Pokazała, jak dwa lata temu karmiła go piersią. Opinie internautów są podzielone

Syn Olgi Kalickiej bardzo często pojawia się na instagramowym profilu popularnej mamy. Chłopiec na zdjęciach ma zasłoniętą twarz, jednak niemal co chwilę zostaje bohaterem postów. Tym razem aktorka pokazała, jak dwa lata temu karmiła go piersią. Obrazek zebrał zróżnicowane opinie.

Olga Kalicka dwa lata temu została mamą. Aktorka często powraca do wspomnień z dnia narodzin syna i dzieli się nimi z opinią publiczną. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o powołaniu do rodzicielstwa, kryzysowym momencie w związku oraz jedenastogodzinnym porodzie, podczas którego obecny był partner celebrytki. Z okazji drugiej rocznicy przyjścia na świat dziecka opublikowała na Instagramie archiwalną fotografię z chłopcem, którą niektórzy internauci uznali za intymną. Na zdjęciu widać, jak Olga karmi syna piersią. 

Olga KalickaOlga Kalicka wspomina narodziny syna. Rodziła 11 godzin. "Jesteś obnażona, wyglądasz strasznie"

Olga Kalicka w intymnym ujęciu z synem

Wydawałoby się, że obrazek matki karmiącej dziecko nie zaskoczy w wirtualnej przestrzeni już nikogo. Kalicka stopniowo przyzwyczajała swoich fanów do takiego typu zdjęć, a podobne fotografie już kilkukrotnie pojawiały się na jej profilu. Komentarze na temat najnowszego wpisu aktorki są jednak mocno skontrastowane. 

 
Dziś minęły 2 lata... - wspomniała w poście, nawiązując do narodzin syna. 

Fotografia opublikowana przez Olgę oczarowała wielu fanów. Szczególnie koleżanki Kalickiej z celebryckiej branży zachwyciły się widokiem karmiącej piersią matki. 

Ale piękne zdjęcie - napisała Katarzyna Dąbrowska. 

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swoich fobiach. Wpływają one także na jej syna

Zupełnie odmienne zdanie na ten temat wyraziło dwoje internautów. 

Czy naprawdę wszyscy muszą oglądać takie zdjęcia? - zapytał jeden z nich, zarzucając aktorce nadmierny ekshibicjonizm. 

Drugi natomiast nazwał przedstawiony w sieci obrazek zbyt intymnym. Sympatycy aktorki od razu stanęli w jej obronie i zasugerowali, by nieprzychylni jej użytkownicy Instagrama przestali obserwować profil celebrytki. 

Nie uważacie jednak, że takie fotografie powinny pozostać w albumie rodzinnym?

Zobacz wideo Olga Kalicka relacjonuje zabawne zakupy z synem!
Więcej o: