Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. "Nie tak młodo, ale prawdziwie". Fani: Naturalnie jeszcze piękniej

Magda Gessler zrobiła internautom żart. Najpierw opublikowała zdjęcie z filtrem na twarzy i poczekała na burzę w komentarzach. Później pokazała kolejne zdjęcie, tym razem bez makijażu. Fani są nim zachwyceni.

Magda Gessler podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami. Restauratorka zrobiła internautom żart i opublikowała zdjęcie z dużą ilością filtrów upiększających. Potem pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni. W komentarzach doceniają zarówno wygląd, jak i poczucie humoru gwiazdy "MasterChefa".

Magda Gessler opublikowała zdjęcie bez makijażu

Magda Gessler jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Internauci pokochali ją za naturalność i urok osobisty. Tym razem restauratorka zażartowała sobie z obserwujących i opublikowała selfie z dużą ilością filtrów upiększających. Ma na nim wąski nos, duże usta i bardzo długie rzęsy. Na burzę w komentarzach nie musiała długo czekać.

Pani Magdo. Z całym szacunkiem dla Pani, ale z ponad 60 letniej kobiety nie da się zrobić 30 latki. Trochę Pani przesadza z tymi filtrami
A cóż to za baby face? Przecież Pani Magda wie, że tak nie wygląda i myślę, że ta przeróbka jest z przymrużeniem oka... - pisali internauci.

Na ten komentarz restauratorka odpowiedziała trzema gwiazdkami. Fanka najwidoczniej ją rozgryzła.

 

Po dwóch godzinach od publikacji Magda Gessler uraczyła fanów kolejną fotką. Tym razem całkowicie naturalną i bez makijażu

Tak... Naprawdę... No cóż nie tak młodo, ale prawdziwie wasza #mg - dodała.
 

Komentujący docenili jej szczerość i otwartość. 

Naturalnie jeszcze piękniej! Ogromną klasą jest pogodzenie się z czasem i znoszenie go tak wspaniale!
Jak dwa wina
Polska królowa nie ma wieku - pisali.

Według nas Magda Gessler wygląda zdecydowanie lepiej w swoim naturalnym wydaniu. A Wy co uważacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.