Julia Wieniawa prezentuje swoje łóżko. Sypialnia robi wrażenie! A cena? Tanie nie jest, ale do najdroższych nie należy

Julia Wieniawa uwiła sobie na warszawskim Żoliborzu nowe gniazdko. Dwupiętrowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu kosztowało krocie, ale aktorka nie oszczędza także na wykończeniu wnętrz. Teraz pokazała fanom, jak wygląda jej sypialnia.

Julia Wieniawa ma smykałkę do biznesu. Od paru lat radzi sobie świetnie - grywa w filmach, serialach, nagrywa własne piosenki. W czasie pandemii wielu artystów straciło źródła utrzymania. Ale u Julii nie ma momentu przerwy - nie dość, że wystąpiła w hitowych filmach jak "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" i podbiła talentem "Taniec z Gwiazdami", to jeszcze wprowadziła na rynek dwie nowe marki. Nic dziwnego, że przyszedł czas na zmianę lokum na bardziej prestiżowe. 

Jak wygląda nowa sypialnia Julii Wieniawy?

Julia zdecydowała się na urokliwy i elegancki warszawski Żoliborz. Wybrała nowe osiedle, na którym to zakupiła dwupoziomowy apartament za dwa miliony złotych. Sąsiadem gwiazdy jest Marcin Tyszka, który odwiedzał już Wieniawę i mógł podziwiać jej wysadzany roślinami taras w stylu Bali.

My mogliśmy zobaczyć kuchnię Julii, gdzie uwagę zwraca złoty okap, a także garderobę, w której dziesiątki butów przyspieszą bicie serca każdej fashionistki. Przyszedł czas na najważniejsze miejsce w każdym domu, sypialnię.

Aktorka zaprezentowała na InstaStory zdjęcia łóżka i aranżacji wnętrza. Co prawda nie powiedziała wprost, że to jej pokój, ale domyślamy się, że przynajmniej zdecydowała się na taki styl. Łóżko, które wybrała gwiazda kosztuje w zależności od rozmiaru od 3 299 zł do 3 899 zł. Sporo, ale w końcu to mebel na lata, a wiemy dobrze, że gwiazdy potrafią się decydować i na dziesięć razy droższe meble. 

Łóżko Julii WieniawyŁóżko Julii Wieniawy Instagram.com/JuliaWieniawa

Model ma welurowe obicie i części wykonane z drewna bukowego. Myślicie, że Julii będzie się na nim dobrze spało?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.