Paweł Małaszyński dziękuje za wsparcie podczas żałoby. "Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe"

Paweł Małaszyński zamieścił post na Instagramie, w którym podziękował wszystkim za wsparcie. Aktor w święta Bożego Narodzenia stracił bliską osobę.

Minionych świąt Bożego Narodzenia Paweł Małaszyński z pewnością nie będzie wspominał miło. Aktor w wigilię poinformował fanów na Instagramie, że stracił kogoś bliskiego.

Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się - mogliśmy przeczytać w jego wpisie.

Paweł Małaszyński nie zdradził konkretnie, kto z jego bliskich zmarł, jednak i tak mógł liczyć na wielkie wsparcie przyjaciół, fanów, a także postronnych internautów. Teraz po raz kolejny do nich zaapelował.

Paweł MałaszyńskiPaweł Małaszyński pogrążony w żałobie. "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie"

Paweł Małaszyński dziękuje za wsparcie podczas żałoby 

Rodzina Pawła Małaszyńskiego przechodzi trudne chwile. Aktor zamieścił kolejny wpis na Instagramie. Nie zdradził, kogo z najbliższych musiał pożegnać, jednak podziękował wszystkim tym, na których może liczyć w tym smutnym dla jego rodziny czasie.

W imieniu całej Naszej rodziny chciałbym wszystkim podziękować za słowa wsparcia i otuchy, w tak trudnym dla Nas czasie. Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe, jednak wierzymy, że trudny czas kiedyś w końcu minie, a my znów spojrzymy z nadzieją na spokojne, wspólne jutro. "Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają nie umiera nigdy" - czytamy w najnowszym poście Pawła Małaszyńskiego.
 

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia, także od znanych kolegów i koleżanek z branży. My oczywiście również życzymy aktorowi i jego rodzinie jak najwięcej siły w tym trudnym dla nich czasie. 

Zobacz wideo Paweł Małaszyński w nowym sezonie "Usta usta"

ZOBACZ TEŻ: Żona Pawła Małaszyńskiego była jego koleżanką z liceum. Czym zawodowo zajmuje się Joanna Chitruszko?

Więcej o: