Żona Pawła Małaszyńskiego była jego koleżanką z liceum. Czym zawodowo zajmuje się Joanna Chitruszko?

To jedna z tych show-biznesowych par, które mogą pochwalić się dość długim stażem. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko są razem od ćwierćwiecza, a od osiemnastu lat trwają w związku małżeńskim. Na ściankach pojawiają się przeważnie tylko przy okazji premiery teatralnych bądź filmowych projektów aktora. Czym zawodowo zajmuje się żona Pawła?
Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Instagram/ @pawelmalaszynski

Licealna miłość

Historia relacji Pawła Małaszyńskiego i Joanny Chitruszko brzmi bajkowo. Oboje mieszkali w Białymstoku, a ich drogi po raz pierwszy zeszły się w już w podstawówce. Aktor i jego przyszła żona chodzili później również do tego samego liceum. To właśnie w murach szkoły narodziło się wielkie uczucie, które pielęgnują aż do dziś. 

Co mi dało liceum? Dało męża. Mąż mój się wtedy we mnie zakochał i tak jest do dzisiaj. To chyba jest najważniejsze - mówiła Chitruszko w wywiadzie, którego wspólnie z Pawłem udzielali z okazji jubileuszu V LO w Białymstoku. 
Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Instagram/ @pawelmalaszynski

25 lat razem

Para pobrała się w 2002 roku, jednak Paweł i Joanna idą wspólną drogą już od dwudziestu pięciu lat. Aktor co jakiś czas udostępnia w mediach społecznościowych romantyczne wpisy, w których wyraża swoją miłość do żony. 

25 lat razem, a dopiero teraz Nasz związek osiąga dojrzałość i pełnoletność. Dziś, 18 lat po zawarciu przymierza, możemy wreszcie puścić wodze fantazji i oficjalnie zaszaleć. I jak zawsze... dokądkolwiek zmierzamy, to wiem, że dojdziemy tam razem. 
Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Instagram/ @tvn.pl @pawelmalaszynski

Wsparcie w zawodowych wyzwaniach

Joanna dzielnie wspiera męża we wszelkich medialnych inicjatywach. Choć stosunkowo rzadko pojawia się na ściankach, z chęcią towarzyszy ukochanemu podczas telewizyjnych i teatralnych premier. 

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko Instagram/ @tvn.pl

Odważna wspólna sesja zdjęciowa

Żona aktora wzięła razem z nim udział w odważnej sesji fotograficznej. Zdjęcia, do których pozują nago, pojawiły się w projekcie charytatywnym zainicjowanym przez Oliviera Janiaka. Efekty współpracy fotografów z popularnym małżeństwem można było zobaczyć w Kalendarzu Dżentelmeni 2015. 

Joanna Chitruszko na scenie Joanna Chitruszko na scenie Instagram/ @pawelmalaszynski

Taneczna pasja Joanny Chitruszko

Czym zawodowo na co dzień zajmuje się Joanna Chitruszko? Z wykształcenia jest pedagogiem, jednak karierę nauczycielki poświęciła dla tańca współczesnego. Jako choreografka bierze udział w różnych teatralnych przedsięwzięciach i często występuje na scenie, czym Paweł z dumą chwali się na Instagramie. 

Moja Lwica. Kobieta. Napędza mnie do działania tu i teraz. Mobilizuje mnie, kiedy dopada mnie słabość i zwątpienie. To ona ma tę siłę, by mnie podnieść i to dzięki niej potrafię odbić się od najgłębszego dna. Siłą lwa jest jego lwica, która w zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkłada dobro osób, które kocha, nad własne - czytamy w jednym ze wpisów Małaszyńskiego. 
Paweł Małaszyński z Joanną Chitruszko i synem Paweł Małaszyński z Joanną Chitruszko i synem Instagram/ @pawelmalaszynski

Paweł i Joanna z "dziećmi"

Paweł i Joanna mają dwójkę pociech - szesnastoletniego syna Jeremiasza i sześcioletnią córkę Leę. Wiosną tego roku ich rodzina powiększyła się o kolejne "dziecko". Aktor zabrał ze schroniska i zaadoptował psiaka. 

Znów zostaliśmy rodzicami! Mamy wielkie szczęście do ludzi i... jeszcze większe do zwierząt!