Konstanty Kraśko został powołany do jeździeckiej kadry Polski. Tata pęka z dumy

Syn Piotra Kraśki został powołany do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Dumny tata pochwalił się tym na Instagramie i przy okazji pokazał, jak wygląda 13-letni Konstanty.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko mają dwóch synów: Konstantego i Aleksandra oraz córkę Laurę. Para chętnie relacjonuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych, a także na łamach prasy kolorowej. Dziennikarz od jakiegoś czasu nie pokazywał się publicznie w towarzystwie dzieci, jednak tym razem postanowił pochwalić się sukcesem starszego syna. 13-letni Konstanty ma co świętować.

Chris z 'Hotelu Paradise' zostanie ojcem!"Hotel Paradise". Chris zostanie ojcem! Zaledwie pół roku temu rozstał się z Mariettą

Piotr Kraśko świętuje sukces syna

Dzieci Kraśków, podobnie jak ich rodzicie, od lat trenują jazdę konną. Rok temu Konstanty i Aleksander wystartowali na Mistrzostwach Warmii i Mazur. Obaj znaleźli się na podium, o czym media poinformowała Karolina Ferenstein-Kraśko.

Brawo moi mistrzowie brak mi słów jak jestem dumna! Konstanty i Armstrong zwyciężają w mistrzostwach W&M kategoria juniorzy młodsi! Aleksander Kraśko i Pierot brązowy medal w kategorii kuce i to jako najmłodszy uczestnik całych mistrzostw! Pierwsze mistrzostwa w życiu i od razu taki sukces! - pisała wówczas na Instagramie.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk rozmyśla nad życiem po czterdziestce i wspomina nieudane relacje

Tym razem powody do świętowania ma 13-letni Konstanty. Został powołany do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Tym razem to Piotr Kraśko pochwalił się sukcesem syna na Instagramie. Przy okazji zamieścił jego zdjęcie.

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów - to powiedziałbym, że to najwspanialszy prezent na święta. Synku - wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Gdybym miał mieć znowu 13 lat, to chciałbym być Tobą - czytamy pod zdjęciem.
 

Pod postem pojawiło się wiele słów gratulacji dla syna Piotra Kraśki, także od kolegów i koleżanek z branży m.in. od Anity Werner, Anny Kalczyńska, czy Anny Karwan. My oczywiście również gratulujemy!

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"
Więcej o: