Natalia Siwiec i Mia zapozowały do zdjęcia w takich samych ubraniach. "Jak bliźniaczki"

Natalia Siwiec i jej córka Mia zapozowały do zdjęcia w tym samym ubraniu. Fani są pod wrażeniem i twierdzą, że dziewczynka to skóra zdjęta z mamy.

Natalia Siwiec karierę w show-biznesie rozpoczęła w momencie, gdy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Modelka w pełni wykorzystała swoje pięć minut sławy i dziś spełnia się jako influencerka. Jej instagramowy profil, na którym chętnie reklamuje kosmetyki czy ubrania, obserwuje już ponad 1,3 mln internautów. Natalia chętnie dokumentuje w sieci także swoje życie prywatne. Niedawno relacjonowała fanom wakacje w Meksyku, na które wybrała się z Marceliną Zawadzką.

Siwiec jest także w szczęśliwym związku z Mariuszem Raduszewskim i spełnia się jako mama. Jakiś czas temu przyznała w rozmowie z Izabelą Janachowską, że nie zalegalizowała swojego związku z ojcem Mii. Para wzięła szybki ślub w Las Vegas, jednak tego typu ceremonie nie są uznawane przez polskie prawo.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka rozprawia nad sensem życia podczas egzotycznych wakacji w towarzystwie Natalii Siwiec

Natalia Siwiec z córką w tych samych ubraniach. Mia to skóra zdjęta z mamy

Owocem związku Natalii i Mariusza jest córka Mia. Zdjęcia dziewczynki często pojawiają się na instagramowych profilach jej rodziców. Mariusz Raduszewski tym razem pokazał internautom fotografie z przedświątecznych przygotowań. Na zdjęciach Mia ma zaplatane warkocze oraz pomaga w kuchni.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Szczególną uwagę fanów zwróciło zdjęcie, na którym dziewczynka i jej mama pozują w tych samych ubraniach. Panie mają na sobie żółte bluzy z kapturem, na których naszyty jest renifer. Internauci twierdzą, że trzylatka jest niesamowicie podobna do swojej mamy:

Natalia i Mia wyglądają jak bliźniaczki.
Przepiękne dziewczyny.
Ta mała jest świetna.
 

Mia RaduszewskaMia Raduszewska Instagram/architettodellanotte

Zobaczcie fotografię Natalii i Mii. Rzeczywiście wyglądają jak dwie krople wody?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.