Eminem przeprasza Rihannę "z całego serca". Twierdzi, że nie chciał "przysporzyć cierpienia"

Eminem swego czasu wstawił się za Chrisem Brownem, który brutalnie pobił Rihannę. Nie spodziewał się jednak, że nagranie wycieknie. Teraz Eminem przeprasza gwiazdę.

W 2009 roku, dokładnie w przeddzień rozdania nagród Grammy, doszło do brutalnego pobicia Rihanny przez Chrisa Browna. Przypomnijmy, że muzyk wymierzył piosenkarce cios pięścią w twarz, po czym kilkukrotnie uderzył jej głową o kierownicę samochodu, którym wtedy jechali. Chris groził jej śmiercią, próbując wypchnąć piosenkarkę z jadącego auta. Incydent odbił się szerokim echem w mediach, a głos w sprawie zabierały także znane osoby, które potępiały zachowanie Browna. Od tej pory piosenkarz nie cieszy się pochlebną opinią w środowisku. Jak okazało się po pewnym czasie, Chrisa poparł znany i lubiany raper, Eminem

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"

Eminem przeprosił Rihannę za poparcie Chrisa Browna

W zeszłym roku w internecie pojawiło się nagranie utworu Eminema, w którym raper stanął za Chrisem Brownem. Swoje poparcie wyraził dosadnymi słowami. "Oczywiście, że jestem po stronie Chrisa/ Też pobiłbym tę s*kę". Teraz wygląda na to, że raper poczuł wyrzuty sumienia. W jednym z utworów na swoim najnowszym albumie postanowił przeprosić Rihannę za swoje słowa.

Znów obiecuję, że będę szczery/ Z całego serca przepraszam, Rihanna/ Za wyciek piosenki, przepraszam Ri/Nie miała przysporzyć Ci cierpienia. Jednak z mojej strony było to złe - wyrapował Eminem.

Warto dodać, że nagranie, w którym raper poparł zachowanie Chrisa Browna, powstało w 2009 roku, czyli właśnie wtedy, kiedy Eminem nagrywał album "Relapse". Rok później podjął się współpracy z Rihanną, której owocem był przebój "Love the way you lie". Wspólnie nagrywali później jeszcze dwukrotnie, a nawet wybrali się razem w trasę koncertową.

Myślicie, że RiRi przyjmie publiczne przeprosiny Eminema?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.