Potajemny ślub w rodzinie królewskiej. Książę poślubił dyrektor kreatywną ekskluzywnych linii lotniczych

Książę Philippos z greckiej i duńskiej rodziny królewskiej - chrześniak księżnej Diany - poślubił swoją dziewczynę, Ninę Flohr, podczas utrzymanego w tajemnicy, królewskiego ślubu.

Doszło do kolejnego ślubu w jednej z europejskich rodzin królewskich. Po prywatnej ceremonii księżniczki Beatrice, która odbyła się latem tego roku, brytyjska monarchia prawdopodobnie nie doczeka się za szybko kolejnych tego typu wieści. To jednak nie oznacza, że zupełnie możemy zapomnieć o ślubach księżniczek i książąt z innych rodzin.

Książę Philippos już po ślubie

Grecko-duński książę Philippos i jego narzeczona Nina Flohr w tym miesiącu wzięli ślub. Cała ceremonia miała miejsce w St. Mortiz. Mimo że para zaręczyła się we wrześniu, dotychczas szczegóły dotyczące uroczystości były ukrywane w tajemnicy. Wszystko wyszło na jaw, gdy panna młoda udostępniła wpis z tego dnia z jednoznacznym podpisem "Nowożeńcy" i zdradziła, że zdecydowali się obecnie jedynie na cywilny ślub.

 

Ich stroje były adekwatne do skromnej uroczystości. Nina nie miała na sobie tradycyjnej, białej sukni, a dwuczęściowy komplet ze spódnicą i kokardą oraz satynowe buty. Z kolei jej mąż wybrał czarny garnitur z koszulą i jasnoniebieskim krawatem.

Lana Del ReyLana Del Rey zaręczyła się. Wiemy, z kim!

Jak informuje "People", ze względu na ograniczenia w uroczystości wzięło udział tylko kilka osób, a dokładnie sami ojcowie Philipposa i Niny. W przyszłym roku ma odbyć się ślub kościelny i wielka, huczna impreza, na której z pewnością będą uczestniczyć również członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę jest bowiem chrześniakiem księżnej Diany, z kolei Nina dobrą przyjaciółką księżniczki Eugenii.

 

Biuro króla Konstantyna wydało specjalne oświadczenie związane ze zmianą statusu cywilnego pary.

Michał Wiśniewski i Marta 'Mandaryna' Wiśniewska - ślub w KirunieMichał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną. "Miałem wielką fantazję" Pamiętacie, gdzie się pobrali?

Prywatna ceremonia ślubu księcia Philipposa z Niną-Nastassją Flohr odbyła się w sobotę 12 grudnia 2020 roku o godzinie 11:00 w St. Moritz. Świadkami na ceremonii byli król Konstantyn i pan Thomas Flohr. Przestrzegali wszystkich zaleceń związanych ze szwajcarskimi obostrzeniami. Więcej szczegółów na temat zbliżającego się ślubu kościelnego zostanie podana wkrótce - czytamy w informacji.

Gratulujemy!

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż? Oznaczyła ślubną agencję i pozowała w białej sukni. Mamy jej komentarz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Czy Maffashion chce jeszcze powiększyć rodzinę? Odpowiedź w Plotkersach