Ida Nowakowska na zdjęciach sprzed lat. Pozuje ze znanym aktorem: Nawet nie wiesz, jak ja się w tobie kochałam

Ida Nowakowska nie znalazła się w polskim show-biznesie przypadkiem. Od lat pracuje na swoje nazwisko i zna wiele gwiazd już bardzo długo. Jednym z wyjątkowo dobrych kolegów jest Adam Fidusiewicz, który przypomniał na Instagramie zdjęcia z czasów młodości. Ida nie pozostała mu dłużna.

Adam Fidusiewicz zatęsknił chyba za młodzieńczymi latami, znalazł bowiem w swoich zbiorach zdjęcia z 2001 roku. Jednak to nie on robi na nich największe wrażenie. U jego boku znalazły się dwie młodziutkie dziewczyny - jedna z nich to aktorka Natalia Rybicka, drugą zaś bez wątpienia znacie z TVP, choć na zdjęciu pokazanym przez Adama jest jeszcze bardzo, bardzo młodziutka. To Ida Nowakowska.

Adam Fidusiewicz pokazuje zdjęcie Idy Nowakowskiej sprzed lat

To był dzień wielkiej premiery filmu "W pustyni i w puszczy", w którym Adam Fidusiewicz grał jedną z głównych ról (Stasia Tarkowskiego). Wszyscy nuciliśmy wtedy "Rzekę Marzeń" razem z Beatą Kozidrak, a w Adamie podkochiwały się wszystkie nastolatki tamtych lat. 19 marca 2001 roku u jego boku na premierze w Teatrze Wielkim znalazły się właśnie Ida i Natalia.

Mam zaszczyt zaprezentować zdjęcie z dziewczynami, w których się zawsze kochałem - wyznał Adam.
 

Ida nie pozostała dłużna i już w komentarzu również wyznała, jakie uczucia żywi - nawet teraz, po tylu latach - do Fidusiewicza:

Aaaaaaaaaaa! Ja w Tobie całe życie się kocha(ła)m.

Nie poprzestała jednak tylko na komentarzu. Na swoim InstaStory dodała kolejne fotki, również ze studniówki, zwróciła się też bezpośrednio do aktora, co możecie obejrzeć na tym nagraniu:

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi

W 2001 roku Adam Fidusiewicz miał 16 lat, zaś Ida Nowakowska zaledwie 11. Ich znajomość przetrwała również młodzieńcze lata i Ida nadal do Adama odnosi się jak do dobrego przyjaciela.

Jeśli też poczuliście zew nostalgii, to posłuchajcie "Rzeki Marzeń" z "W pustyni i w puszczy". To był dopiero hit!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.