"Królowe życia". Eva Rich opowiedziała o chorobie męża. Miał udar. "Lewa strona jest prawie bezwładna"

W jednym z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN" wyemitowano rozmowę z byłą gwiazdą "Królowych życia", Evą Haliną Rich. Celebrytka zdradziła, co u niej słychać.

Program "Królowe życia" wykreował sporo znanych twarzy. Zdecydowanie największą gwiazdą show jest Dagmara Kaźmierska, która nieprzerwanie pojawia się w produkcji TTV. W cień usunęła się z kolei Eva Halina Rich, która od kilku lat skupia się na życiu rodzinnym. Ostatnio wystąpiła w "Dzień dobry TVN" i opowiedziała m.in. o chorobie męża. Chris miał udar, a jego organizm jest częściowo sparaliżowany.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

"Królowe życia". Eva Halina Rich o chorobie męża: Jestem sama i muszę się nim opiekować

Eva Halina Rich wystąpiła w "Dzień dobry TVN" i w rozmowie z Barbarą Pasek opowiedziała o chorobie męża, który jakiś czas temu przeszedł udar.

Chris miał udar. Jest chory, więc jest w domu 24 godziny na dobę. Ja muszę wszystko robić, lewa strona jest prawie bezwładna, mentalnie też nie jest tak, jak było. Jestem praktycznie sama i muszę się jeszcze nim opiekować, więc to nie jest takie proste, ale jakoś sobie daję radę i życie jest, jakie jest. Ludzie mają gorzej. Nie można się nad sobą użalać. Człowiek zaczyna myśleć o życiu. O tym, co jest ważne, co jest mniej ważne. Medytacja pomaga, żeby się rozluźnić, żeby nie mieć obsesji, co dalej, co jeszcze - stwierdza.

Prezenterka TVN-u podpytała celebrytkę także o jej córki. Okazuje się, że niespełna siedemnastoletnim dziewczynkom marzy się kariera w show-biznesie.

Cały czas zmieniają się im pomysły. Na początku było aktorstwo i modeling. Wychowały się świecie show-biznesu. Lily pięknie śpiewa, ale nie wiem, skąd jej to przyszło, bo ani ja ani mąż nie mamy głosu - stwierdziła.

Chcielibyście, że Eva wróciła do programu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.