Rosyjskie BBC: Policja zatrzymała blogera, który uśmiercił partnerkę podczas transmisji w sieci. Walentyna zamarzła

Rosyjskie BBC poinformowało o tragicznej śmierci. Stas Reefly wyrzucił swoją dziewczynę za drzwi. Kobieta zamarzała na oczach widzów.

Rosyjskie streamy stają się coraz brutalniejsze. Kilka miesięcy temu na oczach widzów Andriej Burim (bloger) pobił jedną z dziewczyn, która przyszła na jego imprezę, a teraz media informują o tragicznej śmierci Walentyny - 27-letniej dziewczyny niejakiego Stanisława Reszetnikowa.

Dziewczyna patostreamera zmarła na wizji

Reszetnikow to 30-letni patostreamer znany również jako Stas Reeflay. Mężczyzna mieszka pod Moskwą i często prowadzi transmisje, podczas których upija się, przeklina i kłóci ze swoją dziewczyną, Walentyną, która przyjechała do Moskwy z Krasnodaru. W trakcie ostatniej wspólnej transmisji Stanisław i Walentyna spożywali trunki wysokoprocentowe i sprzeczali się. W pewnym momencie Reszetnikow wyrzucił kobietę za drzwi ubraną jedynie w bieliznę. Walentyna stała na zewnątrz kilka godzin, prosząc o to, aby mogła w końcu wrócić do ciepłego pomieszczenia. Reeflay był bezwzględny i doprowadził do przemarznięcia Walentyny. Gdy w końcu 27-latka zamilkła, ten otworzył drzwi i zastał ją nieprzytomną - wszystko działo się na oczach widzów.

Maryla Rodowicz, Anna Kalczyńska"Dzień dobry TVN". Rodowicz zwróciła uwagę Kalczyńskiej: Jak umrę, też tak będzie?

Stanisław położył partnerkę na kanapie i próbował ją ocucić, ale ostatecznie stwierdził, że jej ciało jest zbyt zimne i bezczynnie czekał na przyjazd pogotowia. Walentyny nie udało się uratować. W piątek rosyjskie agencje poinformowały o zatrzymaniu vlogera. Reszetnikow tłumaczył, że wyrzucił 27-latkę za drzwi, ponieważ ta miała śmierdzieć... Sprawa ciągle jest w toku, a nieobliczalnemu mężczyźnie postawiono zarzut umyślnego spowodowania uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Reeflay nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do zgonu doszło na skutek zażycia przez Walentynę dużej dawki narkotyków, które również w jego krwi potwierdziły wyniki wykonanego badania toksykologicznego.

Jerry DemaraNie żyje gwiazda "The Voice". Przyczyna śmierci wciąż jest niejasna

Stanisław i Walentyna byli parą od końca zeszłego roku. Mężczyzna ciągle poniżał partnerkę, która miała ponoć wyznać, że jest w ciąży.