Toxic Fucker nie żyje. Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie śmierci Michała Kasprzaka. "Nieumyślne spowodowanie śmierci"

Michał Kasprzak, znany jako Toxic Fucker zmarł w wieku 35 lat. Dotychczas przyczyny śmierci nie były znane.

Michał Kasprzak był jednym z najpopularniejszych aktorów filmów dla dorosłych w Polsce. Ponadto zagrał wiele epizodycznych ról w serialach. Pojawił się jako kurier w "Klanie", oprócz tego zagrał też w m.in. "Na Wspólnej", "M jak miłość" czy "Prosto w serce". Widzowie mogą go kojarzyć też z produkcji "Ukryta prawda". 

Zobacz wideo

Dodajmy, że Michał Kasprzak zagrał też w filmie "Dziewczyny z Dubaju" produkowanym przez Dorotę (Dodę) Rabczewską. Aktor posiadał wykształcenie zawodowe, ukończył Warszawską Szkołę Filmową. Znany był jako Toxic Fucker.

Toxic Fucker w 'Klanie'Gwiazdor porno zagrał w "Klanie"! "Najchętniej biorę udział w scenach, które wymagają dialogów"

Toxic Fucker nie żyje. Trwa śledztwo w sprawie

Toxic Fucker zmarł 30 października, miał 35 lat. O śmierci aktora poinformował producent polskich filmów dla dorosłych.

Na co dzień dostarczamy Wam rozrywki, ale nawet w świecie rozrywki bywają takie chwile, że można tylko płakać. Żegnaj, Przyjacielu... - napisał.

Przyny śmierci nie były dotychczas znane. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Jak dowiedział się "Fakt", w prokuraturze toczy się obecnie śledztwo w sprawie "nieumyślnego spowodowania śmierci" aktora. Póki co nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów. Przypomnijmy, że ciało mężczyzny zostało znalezione w mieszkaniu na warszawskiej Pradze.

Matylda DamięckaMatylda Damięcka żegna dziadka, który zmarł na COVID-19. Pokazała poruszającą grafikę

Za nieoficjalną przyczynę zgonu podano zażycie substancji psychoaktywnych. Aby oficjalnie to potwierdzić, potrzebne są analizy medyków sądowych. Jak czytamy w "Fakcie", na opinię biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej WUM będzie trzeba zaczekać jeszcze około 2-3 miesięcy. Śledztwo zostało wszczęte 30 października z artykułu 155 Kodeksu karnego.