Alexis Sharkey nie żyje. Ciało 26-letniej influencerki znalezione na poboczu drogi w Teksasie. "Miała wpływy"

Nie żyje 26-letnia Alexi Sharkey. Influencerka miała spotkać się ze znajomymi, jednak na sobotnią imprezę nie dotarła.

Kilka dni temu amerykańskie media informowały o zaginięciu znanej influencerki, 26-letniej Alexis Sharkey (właściwie Alexis Robinault). W poniedziałek policja odnalazła jej zwłoki. Tożsamość kobiety potwierdziła jej matka, Stacey, która ubolewa nad stratą córki.

Mary Kay LetourneauMary Kay Letourneau nie żyje. Miała 58 lat

Alexis Sharkey nie żyje. Amerykańska influencerka miała 26 lat

Funkcjonariusze, którzy odnaleźli martwe ciało kobiety przy drodze w Houston, nie byli pewni, czy to Alexis, której zaginięcie zgłoszono kilka dni wcześniej. Jej tożsamość potwierdziła natomiast zrozpaczona matka. 

Będziemy za tobą tęsknić, kochanie - napisała krótko w social mediach Stacey Clark Robinault.

Zaginięcie 26-latki zostało zgłoszone w sobotę późnym wieczorem po tym, jak Alexis nie odpowiadała na SMS-y oraz telefony bliskich. Kobieta miała być u znajomych, by spędzić z nimi weekendowy wieczór. Jej przyjaciółka również była zaniepokojona, bowiem jak mówi, Alexis nie rozstawała się z telefonem.

Była przywiązana do swojego telefonu. Była królową mediów społecznościowych. Miała wpływy. Pracowała na telefonie.

O obawach jako pierwszy rodzinę influencerki poinformował jej mąż, Tom:

W sobotę zostaliśmy powiadomieni o jej zaginięciu przez jej męża. Tom zadzwonił do nas, aby powiadomić i wtedy oczywiście każdy z nas wpadł w stan pełnej paniki - wspomina Stacey.

Policja informuje także, że na zwłokach Alexis nie znaleziono żadnych niepokojących ran. W sprawie cały czas trwa śledztwo i być może na dniach dowiemy się, co naprawdę wydarzyło się w minioną sobotę w Houston.