"Milionerzy". Gdzie znajdziesz tuk? W odpowiedzi pomogła "facetka od polskiego"

Gdzie znajdziesz tuk? Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski wzięli udział w mikołajkowym odcinku "Milionerów", a właśnie to pytanie sprawiło im duże trudności. Czy udało im się zaznaczyć prawidłową odpowiedź?

W świątecznym wydaniu programu "Milionerzy" o główną wygraną powalczyli gospodarze programu "Dzień Dobry TVN" - Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Jedno z pytań przysporzyło dziennikarzom poważne problemy. Wiedzieliście, czym jest tuk?

ZOBACZ TAKŻE: "Milionerzy". Krupińska i Michałowski wyłożyli się na pytaniu o literaturę. Urbański: Wiele rzeczy widziałem, ale tego jeszcze nie

"Milionerzy" Gdzie znajdziesz tuk?

Prezenterzy "Dzień Dobry TVN" grali o pieniądze dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Specjalne, świąteczne wydanie odbyło się bez udziału publiczności, zatem nie mogli skorzystać z jednego koła ratunkowego, czyli pomocy do publiczności. Zamiast tego produkcja dodała możliwość zamiany pytania.

Jako pierwsi walkę o milion rozpoczęli Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Z pierwszymi pytaniami poradzili sobie świetnie, ale jedno z pytań dotyczyło tuka.

Czym jest tuk?

Tuk znajdziesz:

  • A: w szpikowych kościach 
  • B: w oślej ławce
  • C: na bocznicy kolejowej
  • D: wśród nici do haftu

Niestety nie znali na nie odpowiedzi. Paulina stawiała na haft, a Damian na bocznice kolejowe. Po dłuższym namyśleniu się postanowili jednak wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Przyjacielem okazała się, jak to powiedzieli, "facetka od polskiego", czyli Kamila Kalińczak, która poleciła im zaznaczenie odpowiedzi A. Okazała się ona poprawna.

Paulina i Damian zakończyli grę na pytaniu o DNA. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" w programie wygrali 125 tysięcy złotych. Cała suma zasili konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź najmodniejszą odzież damską na wyprzedaży! 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo