"Milionerzy". Duże zmiany już od dziś. Uczestnicy nie będą mogli skorzystać z pomocy publiczności

"Milionerzy". Nie będzie już pytania do publiczności. Na jego miejscu pojawi się nowe koło ratunkowe znane z zagranicznych edycji.

"Milionerzy" od lat funkcjonują na antenie TVN w niezmienionej formie. Telewidzowie przywykli już do panujących w teleturnieju zasad, jednak pandemia sprawiła, że konieczne okazało się wprowadzenie zmian.

Jak wiadomo, "Milionerów" nagrywano zwykle w towarzystwie publiczności. Widzowie znajdujący się w studiu nie tylko bacznie obserwowali zmagania uczestników, ale też mieli szansę pomóc im w wyborze poprawnej odpowiedzi, jeśli kandydat na milionera skorzystał z odpowiedniego koła ratunkowego. Teraz kiedy w studiu nie może znajdować się publiczność, należało wprowadzić także zmiany w kołach ratunkowych.

"Milionerzy". Nie będzie pytania do publiczności

Dotychczas uczestnicy mieli do wykorzystania trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. To ostatnie nie może funkcjonować bez publiki. Zostało więc tymczasowo usunięte. Na jego miejscu pojawiła się całkiem nowa opcja, czyli zamiana pytania, która znana jest z zagranicznych edycji teleturnieju.

Uczestnik, który zdecyduje się na skorzystanie z nowego koła ratunkowego, otrzyma możliwość zamiany problematycznego pytania na zupełnie inne, losowo wybrane.

"Milionerzy". Wydanie mikołajkowe

Nowe zasady zostaną wcielone w życie już dziś wieczorem, podczas specjalnego wydania mikołajkowego. W tej odsłonie o milion powalczą wspólnie Paulina Krupińska wraz z Damianem Michałowskim i Anna Kalczyńska z Andrzejem Sołtysikiem. Wygrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji "Nie jesteś sam". Wydanie specjalne będzie można obejrzeć już dzisiaj - 3 grudnia 2020 roku o godzinie 20:55 na antenie TVN

Zobacz wideo Milionerzy z Instagrama
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.