Magdalena Lamparska pozuje przy kuchennym stole. W tle widać piękną szafkę vintage. Dominuje jasna kolorystyka

Magdalena Lamparska ujawniła, jak wygląda ulubione miejsce w domu wielu z nas. Widać, jak aktorka pracuje przy stole, a za nią możemy zaobserwować gustowną kuchnię.

Magdalena Lamparska często na swoim Instagramie publikuje zdjęcia w pięknych, malowniczych miejscach albo w pracy. Zdecydowanie rzadziej decyduje się na pokazanie wnętrz swojego domu. Tym razem zrobiła wyjątek.

Magdalena Lamparska pokazała przytulną kuchnię

Magdalena Lamparska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda fragment jej domu. To jednak nie jest pierwszy raz, gdy na Instagramie aktorki pojawiło się gustowne wnętrze. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ścianę obok kuchenki i wyciągu, a także ciemnozieloną szafkę, półki ze słoikami i sporo tabliczek z napisami. Widać, że każdy szczegół jest tutaj starannie dopieszczony i że Magda Lamparska jest dumna z połączenia elementów, które ostatecznie stanowią większą całość - aktorka sama zaprojektowała kuchnię. 

Magda Lamparska z mężemZdjęcie Magdaleny Lamparskiej nagrodzone. To jeden z najpiękniejszych ślubnych portretów. Wow!

Sama projektowałam moją kuchnię. Każda szafka ma swoją historię. Tabliczki przywoziłam z Los Angeles. Zegar, który stanął (szczęśliwi czasu nie liczą), przywiozłam z Londynu. Są stare naczynia z Koła (warszawski targ staroci), chlebak od mojej agencji aktorskiej Za, ekspres od przyjaciół na urodziny. Kubki z różnych stron świata. Lubię tę malowniczą krainę zbudowaną ze spotkań - napisała wtedy w poście aktorka.

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska dodała selfie z mężem. Szykują wspólny projekt

 

Tym razem Lamparska pokazała nieco więcej - za jej plecami widać białe drzwi, jasnobrązowe blaty i stół. Trzeba przyznać, że całość idealnie odpowiada instagramowym standardom i świetnie ze sobą współgra. Na ścianie zawisła też ciemnozielona, lekko obdrapana szafka, która znalazła się również na poprzednim zdjęciu aktorki. Wrzucona fotka stała się jednocześnie pretekstem do promocji nowej książki Magdy.

Dzień dobry Kochani! Życzę Wam, że to był bardzo produktywny dzień. Mam nadzieje, że moja nowa książka przypadnie Wam do gustu! A kto jeszcze nie czytał polecam „Wszystko albo nic #jakPolaNegri” Dajcie znać jak Wam się podobała - podpisała zdjęcie.

Gustownie?

Zobacz też: Magdalena Lamparska zaprosiła obserwatorów do pokoju syna. Chyba jeszcze nie widzieliśmy tak oryginalnych wnętrz

Zobacz wideo Marina oprowadza po nowym domu. Gwiazda planuje nawet windę