Magdalena Lamparska pochwaliła się wyjątkową kuchnią. Sama ją zaprojektowała. "Każda szafka ma swoją historię"

Magdalena Lamparska postanowiła pochwalić się zdjęciem kuchni na Instagramie. Przyznała, że sama ją projektowała.

Magdalena Lamparska poszła w ślady koleżanek z branży i postanowiła pokazać fanom na Instagramie, jak wyglądają wnętrza jej mieszkania. Na pierwszy ogień poszła fotografia kuchni, która - jak się okazuje - jest wyjątkowym miejscem. Aktorka nie tylko sama ją zaprojektowała, ale także dopełniła ją ważnymi dla niej, sentymentalnymi dodatkami.

Zobacz wideo Madzia z "Big Brothera" pokazała swoje mieszkanie w Londynie

Magdalena Lamparska pokazała kuchnię

Aktorka opublikowała na Instagramie fragment kuchni. Na zdjęciu widzimy ścianę obok kuchenki i wyciągu. Jest tu wiekowa i pościerana szafka, półki ze słoikami, sporo tabliczek z napisami. Widać, że każdy szczegół jest tu nie przez przypadek, a każdy element został dopieszczony. W opisie do zdjęcia Magdalena Lamparska przyznała, że sama projektowała kuchnię. Ujawniła również, co oznaczają poszczególne dekoracje.

Sama projektowałam moją kuchnię. Każda szafka ma swoją historię. Tabliczki przywoziłam z Los Angeles. Zegar, który stanął (szczęśliwi czasu nie liczą), przywiozłam z Londynu. Są stare naczynia z Koła (warszawski targ staroci), chlebak od mojej agencji aktorskiej Za, ekspres od przyjaciół na urodziny. Kubki z różnych stron świata. Lubię tę malowniczą krainę zbudowaną ze spotkań. Bo czy coś jest ważniejsze niż czas, który spędzamy razem? - napisała aktorka.

kuchnia Magdaleny Lamparskiejkuchnia Magdaleny Lamparskiej Instagram/magdalamparska

Fani nie kryją zachwytu nad kuchnią Magdaleny Lamparskiej. Zauważają, że to miejsce "z duszą".

Cudna kuchnia.
Bardzo oryginalna.
Magiczna!
Kuchnia z duszą - komentują.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Faktycznie dzięki temu, że Magdalena Lamparska sama zaprojektowała to wnętrze i dopełniła ją ważnymi dla niej gadżetami, kuchnia stała się nietypowa i oryginalna. Z pewnością nie da się znaleźć drugiego takiego miejsca. A wam się podoba?

Więcej o: