Magdalena Lamparska zaprosiła obserwatorów do pokoju syna. Chyba jeszcze nie widzieliśmy tak oryginalnych wnętrz

Magdalena Lamparska zamieściła na Instagramie zdjęcie z synem. Aktorka w ten sposób pokazała, jak wygląda pokój malucha.

Magdalena Lamparska jest aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się informacjami o życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niechętnie pokazuje swoją rodzinę, jednak chwali się, jak spędza wolny czas. Aktorka niemal trzy lata temu powitała na świecie syna Tymoteusza. Maluch jest owocem związku Magdaleny Lamparskiej i dziennikarza Bartka Osumka. Para pobrała się jesienią ubiegłego roku w Watykanie. Gwiazda czasem robi wyjątki i pokazuje swoją rodzinę. Ostatnio zamieściła zdjęcie w towarzystwie Tymka i pokazała jego pokój. 

Magdalena Lamparska pokazała pokój syna

Na Instagramie aktorki czasem pojawiają się jej zdjęcia w towarzystwie pociechy, ale maluch ma ukrywaną twarz. Nie inaczej stało się tym razem. Lamparska usiadła z Tymkiem na ogromnym łóżku, a jego buzie zasłoniła książką. W ten sposób mama trzylatka pokazała przy okazji jego oryginalny pokój, w którym dominuje szarość. 

Ale za to niedziela będzie dla nas - napisała na Instagramie Magdalena Lamparska.
 

Pokój Tymka nie przypomina standardowego pokoju dziecka. Ma duże łóżko, co jest rzadko spotykane w "czterech kątach" dedykowanym najmłodszym. Jest wyposażony w szare tipi, które zdobią kolorowe lampki. Dla przełamania szarości w pokoju, na łóżku widać kolorowe akcenty w postaci poduszek. Uwagę zwraca wyjątkowa ściana, która sprawia wrażenie zniszczonej zębem czasu.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się komentarze odnośnie czytania książek z dziećmi. Internauci pisali, że chwile matki z dzieckiem są bezcenne. 

Uwielbiam takie chwile razem!
Dla takich chwil warto żyć.
Bezcenne chwile - pisali fani aktorki.

Zazdrościmy Tymkowi tego pokoju!

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Lamparska pochwaliła się wyjątkową kuchnią. Sama ją zaprojektowała. "Każda szafka ma swoją historię"