Magdalena Lamparska wypoczywa na hamaku i prezentuje zgrabne nogi. Posypały się komplementy. "Piękna kobieta"

Magdalena Lamparska postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrelaksować się nad mazurskim jeziorem. Uwagę przykuwa nie tylko piękny widok, ale też jej figura.

Magdalena Lamparska postanowiła wykorzystać upalne dni lipca i udać się na Mazury. Od paru tygodni razem z bliskimi spędza czas w malowniczym miejscu, z którego chętnie publikuje zdjęcia. Aktorka razem z mężem i synkiem większość czasu spędza na plaży nad mazurskim jeziorem, na spacerach lub na łódce. Jednak w poniedziałkowy poranek postanowiła zrelaksować się na hamaku i pochwalić zdjęciem zamieszczając je na Instagramie. My patrzymy na zgrabne nogi aktorki. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Blanka Lipińska spędzają razem wakacje

Magdalena Lamparska odpoczywa na hamaku i pokazuje zgrabne nogi

Magdalena Lamparska korzysta z ciszy i spokoju. Mazury to zdecydowanie idealne miejsce, by uciec od zgiełku miasta i być blisko natury. Na fotografii możemy podziwiać nie tylko piękne widoki, ale i smukłą figurę aktorki. Wyznała także, że ma sposoby na dzwoniący budzik z rana. Skorzystacie z jej pomysłu?

Kiedy dzwoni w poniedziałek budzik... Przestawiam na jeszcze 5 min. A Ty? - podpisała zdjęcie.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Okazało się, że wiele internautek podziela pomysł Lamparskiej. Inne natomiast zachwycają się jej wyglądem. 

W takich okolicznościach budzik powinien zostać zamordowany.
Piękna kobieta z pięknym tłem.
Też robię zawsze te 5 minut, ale strasznie to ryzykowne - czytamy pod zamieszczonym zdjęciem.

Magdalena Lamparska życie prywatne

Magdalena Lamparska od wielu lat związana jest z Bartkiem Osumkiem, z którym w 2019 roku wzięła ślub. Para wspólnie wychowuje trzyletniego synka, Tymoteusza. Aktorka bardzo chroni życia prywatnego, dlatego w mediach społecznościowych rzadko wstawia zdjęcia najbliższych.