Magdalena Lamparska w obiektywie swojego 2,5-letniego syna. "Ma potencjał na fotografa"

Na Instagramie Magdaleny Lamparskiej pojawiło się zdjęcie wykonane przez synka Tymoteusza. To jego debiut po drugiej stronie obiektywu.

Magdalena Lamparska stała się w ostatnim czasie nieco bardziej aktywna w mediach społecznościowych i zdecydowanie chętniej publikuje zdjęcia na Instagramie. Aktorka spełnia się zarówno jako żona, jak i matka. Niespełna trzy lata temu urodziła syna, który często pojawia się na jej profilu. Tym razem z nieco innej strony, bo stanął za obiektywem. To debiut chłopca.

Zobacz wideo Debiut córki Olgi Frycz

Tymoteusz jest owocem wieloletniej miłości aktorki Magdaleny Lamparskiej i dziennikarza Bartka Osumka. Para pobrała się jesienią zeszłego roku w Watykanie. Po niezapomnianym ślubie w Stolicy Piotrowej zakochani odbyli podróż do Grecji, gdzie skupili się na zwiedzaniu antycznych budowli.

Magdalena Lamparska udostępniła zdjęcie zrobione przez syna

Na instagramowym profilu Magdaleny Lamparskiej widnieje zdjęcie z pierwszej w życiu sesji Tymoteusza w roli fotografa. Przypomnijmy, że chłopiec ma 2,5 roku i ogromny potencjał. Całkiem nieźle sprawdziła się też sama Magdalena, która była modelką dla małego artysty. Efekt balkonowej sesji jest godny podziwu.

Balkoning. Zdjęcie: 2,5-letni syn Tymoteusz - napisała Magdalena pod fotografią.
 

Tymoteuszowi zdecydowanie należą się pochwały, których nie szczędzili obserwatorzy aktorki. W komentarzach posypały się zasłużone miłe słowa.

Ma potencjał na fotografa. A z mamusi super modelka.
Zdolniacha z synka, taka fotkę mamie zrobił.
Proszę go bardzo pochwalić w moim imieniu, jest ono przepiękne!

Magdalena i Tymoteusz chętnie spędzają wspólne chwile na świeżym powietrzu, bez względu na to, czy jest to balkon czy rekreacyjny wypad nad morze. Zarówno Tymoteuszowi, jak i jego mamie życzymy więcej takich udanych sesji!