Magdalena Lamparska 100% bez makijażu czy filtrów. Tak wygląda na wakacjach. "Włosy wysuszone wiatem". Poznajecie?

Magdalena Lamparska spędza wakacje na Mazurach i cieszy się bliskością natury. Pokazała zdjęcie w bardzo naturalnej wersji.

Magdalena Lamparska razem z bliskimi postanowili odpocząć od zgiełku miasta i wybrać się na Mazury. Od paru dni spędzają czas w malowniczym miejscu, z którego chętnie publikują zdjęcia. Aktorka razem z mężem i synkiem większość czasu odpoczywają na plaży nad mazurskim jeziorem lub na łódce. Nic więc dziwnego, że postanowiła zrezygnować z makijażu i upiększeń, by cieszyć się naturalną wersją siebie.

Magdalena Lamparska w naturalnej wersji

Magdalena Lamparska zdjęcie z wakacji opublikowała na Instagramie. W poście widzimy aktorkę w rozpuszczonych, jeszcze wilgotnych włosach i bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że wygląda pięknie i bardzo dziewcząco. 

Włosy wysuszone wiatrem. Skóra umalowana słońcem. Nic więcej nie trzeba - podpisała post.
 

Fotografia spotkała się z miłym przyjęciem. Post skomentowały setki internautów, którzy nie szczędzili pochlebnych słów i komplementów. Wszyscy są zgodni, że właśnie w takim wydaniu wygląda najlepiej. 

Uwielbiam Cię taką naturalną.
Szczęśliwa i spełniona kobieta nie potrzebuje makijażu ani fryzury, bo jej szczęście to najlepszy wizażysta i fryzjer.
Prawdziwa słowianka.
Najlepiej właśnie tak - czytamy pod postem.

Magdalena Lamparska życie prywatne

Magdalena Lamparska od wielu lat związana jest z Bartkiem Osumkiem, z którym w 2019 roku wzięła ślub. Para wspólnie wychowuje trzyletniego synka Tymoteusza. Aktorka bardzo chroni życia prywatnego, dlatego w mediach społecznościowych rzadko wstawia zdjęcia najbliższych.

Zobacz także: Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie. Jej sukienka robi wrażenie!