Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie, a jej suknia była obłędna. Najnowsze zdjęcia pokazują, że była też... odważna

Magdalena Lamparska właśnie wyszła za mąż. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z ceremonii, a internauci byli pod wrażeniem jej sukni ślubnej. Teraz całą kreację możemy dokładnie zobaczyć, dzięki zdjęciom Violi Piekut.
Zobacz wideo

Magdalena Lamparska kilka dni temu pochwaliła się, że wzięła ślub w Watykanie. Bartek Osumka, za którego wyszła Lamparska, jest jej wieloletnim partnerem. 

Magdalena Lamparska w sukni ślubnej od Violi Piekut

Magdalena Lamparska na Instagramie pokazała zdjęcia z ceremonii ślubnej. Fotografie są piękne i budzą zachwyt internautów. Na żadnej z nich nie widać jednak dokładnie sukni panny młodej. 

 

Teraz można jednak kreację podziwiać. A to za sprawą Violi Piekut, która zaprojektowała suknię i na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia Lamparskiej w tej właśnie kreacji.

Nasz wspólny, wyjątkowo piękny czas przygotowań, za który bardzo dziękuje - napisała Piekut pod zdjęciem Lamparskiej w suknie ślubnej swojego projektu.  

Na fotografiach od projektantki widać, że suknia wykonana jest z pięknego, przypominającego muślin, materiału. Uwagę przeciąga elegancka kokarda, na ramieniu panny młodej. Okazuje się też, że suknia ma odważny, głęboki dekolt, który pięknie podkreślił piersi aktorki. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i romantycznie.

A wam, jak podoba się suknia ślubna, w której Lamparska stanęła na ślubnym kobiercu? 

AG