"Gogglebox". Ewa Mrozowska świętuje urodziny i przy okazji chwali się sypialnią. Bardzo elegancka

Ewa Mrozowska w czwartek świętowała swoje urodziny. Nie mogło zabraknąć obowiązkowej fotki z solenizantką w roli głównej.

Ewa Mrozowska jest bardzo blisko ze swoimi fanami. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się z nimi prywatnymi chwilami z życia. Tylko ostatnio pokazała, jak wygląda pokoik jej rocznego syna Leona, a także, jak prezentuje się jej figura po porodzie. W czwartek ulubienica widzów stacji TTV obchodziła swoje urodziny, więc nie mogło zabraknąć nowej fotki solenizantki.

"Gogglebox". Ewa Mrozowska świętuje urodziny

Ewa Mrozowska opublikowała na Instagramie urodzinowe zdjęcie wprost z eleganckiej sypialni. Makijażystka siedzi na wielkim łóżku w samym szlafroku, a obok widać unoszące się balony z napisem "sto lat!". Gwiazda TTV w tym wyjątkowym dniu wyglądała bardzo promiennie. Pokusiła się o długi, urodzinowy wpis. Dowiedzieliśmy się z niego, że Mrozowska ma problemy ze zdrowiem.

Dzień dobry. Kolejny rok za mną, czas coraz szybciej biegnie, każdy dzień jest na wagę złota, chcę go zatrzymać, lecz nie mogę! Ale to rok najszczęśliwszy, bo z Leosiem! To niezwykłe, bo mam wszystko. Dziś jeszcze się wyspałam i nic już mi do szczęścia nie potrzeba. Jeżeli możecie mi czegoś życzyć to zdrowia! Bo trochę kuleje. A ja wszystkim solenizantom życzę, żebyście spełniali swoje marzenia, nawet jeżeli wiąże się to ze zmianą życia! Chodźcie z podniesioną głową! I pamiętajcie: Nieważne, co posiadacie, ale jakimi ludźmi jesteście.
 

Internauci złożyli w komentarzach setki życzeń. Mrozowska starała się odpowiedzieć na każde z nich.

Ewuuuunia! Życzę ci spełnienia marzeń i duuużo zdrówka!
Dużo zdrowia, reszta sama przyjdzie.
Zdrówka, kochana - pisali.

Również dołączamy się do życzeń!

Więcej o: