Księżniczka miała romans ze swoim ochroniarzem. Zapłaciła milion funtów za milczenie

Księżniczka Haya, szósta i najmłodsza eksżona szejka Muhammada ibn Raszida Al Maktuma, miała mieć romans ze swoim żonatym ochroniarzem Russellem Flowersem. Kobieta nalegała, aby jej bodyguard towarzyszył jej niemal wszędzie, a w zamian za dyskrecję wręczała mu drogie prezenty.

Szósta żona emira Dubaju zapłaciła swojemu brytyjskiemu ochroniarzowi 1,2 miliona funtów za milczenie na temat ich dwuletniego romansu oraz chętnie obdarowywała go drogimi prezentami. Kobieta miała przekazać mężczyźnie między innymi zegarek za 12 tysięcy funtów.

Khalid bin Sultan Al QasimiNie żyje syn emira, szejk Khalid bin Sultan Al Qasimi. Zmarł nagle podczas imprezy

Księżniczka Haya miała romans z ochroniarzem. Płaciła mu za milczenie

Żona niewiernego ochroniarza, która pragnie zachować anonimowość, była zdruzgotana zdradą i opowiedziała swoim przyjaciołom, w jaki sposób dowiedziała się o romansie męża z księżniczką. Historia przypomina wielowątkową operę mydlaną. Kobieta twierdzi, że jej były mąż został uwiedziony przez przebiegłą księżniczkę, która ofiarowała mu strzelbę vintagę za 50 tysięcy funtów:

Żona Russella uważała, że uwiodły go pieniądze i prezenty. Dała mu wiele drogich prezentów i wymagała, żeby zawsze był przy niej – powiedział "Daily Mail" przyjaciel byłej żony ochroniarza.

Co ciekawe, podczas zagranicznych podróży księżniczka nalegała, aby mieć z Russelem łączone pokoje:

Kiedy była w Wielkiej Brytanii, wychodziła z nim prawie każdego wieczoru i czasami wracali do domu dopiero następnego ranka – czytamy na łamach "Daily Mail".
Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Żona ochroniarza dowiedziała się o romansie w momencie, gdy jej mąż zaczął być obsypywany wiadomościami po powrocie z pracy. Bodyguard zapewniał jednak, że chodzi wyłącznie o bezpieczeństwo księżniczki. Czarę goryczy przelały drogie podarunki, wśród których pojawiły się także warte majątek cygara. Mężczyzna jednak szedł w zaparte i twierdził, że jego pracodawcy zawsze byli hojni dla swoich pracowników. Kochankowie czuli się do tego stopnia bezpieczni, że księżniczka pozwoliła swojemu kochankowi-ochroniarzowi spersonalizować tablicę rejestracyjną samochodu, na której po przeróbce widniał napis „RU55ELLS”.

Przełom w prywatnym śledztwie żony nastąpił pod koniec 2016 roku, kiedy odkryła, że jej mąż dostał zdjęcia księżniczki w stroju kąpielowym. Ochroniarz oczywiście kolejny raz wyparł się romansu, jednak po jakimś czasie wymienił swoją garderobę i zaczął ćwiczyć z trenerem personalnym, co zaniepokoiło jego żonę. Ostatecznym dowodem romansu były prezerwatywy, które kobieta znalazła w rzeczach męża. Para rozwiodła się w 2017 roku, a gdy romans wyszedł na jaw, przerażona księżniczka uciekła od męża, zabierając ze sobą dwójkę swoich dzieci.

Piekło księżniczki 

Sprawa między szejkiem a księżniczką ostatecznie została rozwiązana w sądzie, jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o romans. Okazało się że Haya była trzymana w złotej klatce i zastraszana przez Muhammada, który groził jej rozwodem oraz próbował uprowadzić helikopterem. 5 marca 2020 Sąd Najwyższy stwierdził, że Szejk Mohammed zaaranżował uprowadzenie dwojga swoich dzieci i zafundował swojej żonie prawdziwe piekło. Należy zaznaczyć, że mężczyzna rozwiódł się z księżniczką w 2019 roku, nawet jej o tym nie informując.

Piękne żony dyktatorów.Piękne żony wielkich dyktatorów

Księżniczka obecnie mieszka z dwójką swoich pociech w domu wartym 85 milionów funtów w Kensington w Londynie.

Więcej o: