Dominic West wypierał się romansu, a teraz wyznał żonie prawdę o uczuciu do Lily James. Jego małżeństwo wisi na włosku

Dominic West miesiąc temu został przyłapany w ramionach Lily James. Aktor wypierał się romansu i twierdził, że kocha swoją żonę. Niestety, najnowsze doniesienia zagranicznych mediów mówią zupełnie coś innego. 51-latek wyznał żonie, że darzy uczuciem swoją kochankę.

Romans Dominica Westa i Lily James wydaje się być jedną z najbardziej absurdalnych i zagmatwanych spraw, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie w zagranicznym show-biznesie. 51-letnia gwiazda serialu "The Affair" została przyłapana przez paparazzi na spędzaniu upojnych chwil w Rzymie razem ze swoją koleżanką z planu, Lily James. Według doniesień Daily Mail nie było to bynajmniej przyjacielskie spotkanie, a rzekoma para kochanków spędziła dwie noce w luksusowym hotelu De La Ville z panoramicznym widokiem na miasto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że West od dziesięciu lat jest w związku małżeńskim z Catherine FitzGerald, z którą doczekał się czwórki dzieci. Najbardziej szokuje jednak reakcja aktora na doniesienia prasy.

Zaledwie kilka godzin po publikacji zdjęć, Dominic West zwołał prowizoryczną konferencję prasową przed swoim domem. Pozował razem z żoną do zdjęć, a w ręku trzymał kartkę z napisem "nasze małżeństwo jest silne i dalej jesteśmy ze sobą".

Dominic West i Lily James mają romans

Zagraniczne media nie uwierzyły w przedstawienie, jakie zafundowali fotoreporterom West i FitzGerald. Według doniesień prasy, Catherine miała robić dobrą minę do złej gry, a w rzeczywistości czuła się upokorzona i skrzywdzona.

Kobieta podobno nie wytrzymała napięcia, dlatego gdy zgasły światła reflektorów, zaszyła się w rodzinnym domu w Irlandii. Mogła tam liczyć na wsparcie bliskich i znalazła czas, by przemyśleć, co robić dalej ze swoim małżeństwem. Jej mąż twierdził jednak, że FitzGerald wcale nie uciekła, a wyjechała w rodzinne strony... w celach służbowych.

Zobacz też: Dominic West z żoną przyjmują jeden front, aby ratować małżeństwo? Najnowsze doniesienia mówią co innego

O tym, że jest coś na rzeczy, świadczy także dziwne zachowanie rzekomej kochanki Westa. Lily James odwołała najbliższe występy w telewizji, a złośliwi twierdzą, że obawiała się pytań o relację z kolegą z planu.

Dominic West przyznał się do zdrady. Darzy uczuciem Lily James

Wygląda na to, że sprawa trójkąta West-James-FitzGerald powoli jest już prawie rozwiązana. „The Sun” donosi, że aktor w końcu powiedział żonie prawdę:

Catherine powiedziała najbliższym, że Dominic przyznał, że darzy Lily uczuciem.

49-letnia projektantka krajobrazu podobno już przygotowuje się do rozstania z mężem i nie ma zamiaru dawać mu kolejnej szansy.

Na początku wydawało się, że to jednorazowy wypadek, ale Catherine stwierdziła, że to oczywiste, iż chodzi o coś więcej. Czuje się przygnieciona. To ciężka sprawa, z która trzeba się pogodzić.

Oficjalnie jednak Lily James i (jeszcze) żona Dominica Westa udają, że nic się nie dzieje. Aktorka "The Affair" została niedawno przyłapana na kolacji z Dominikiem Cooperem w londyńskiej restauracji, podczas gdy zdradzona Catherine FitzGerald publikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia z ogrodu. Obie panie wyglądały na szczęśliwe 

Myślicie, że przed nami medialny rozwód Jamesa i FitzGerald?

Więcej o: