Znany aktor zdradził żonę, a teraz zarzeka się, że ją kocha. Kobieta robi dobrą minę do złej gry. "Ona płonie ze złości"

Po tym, jak media obiegły zdjęcia, na których Dominic West całuje się z Lily James, aktor postanowił przekonać świat, że jednak kocha swoją żonę. Zrobił to w absurdalny sposób.

Dominic West, aktor znany z serialu "The Affair", został przyłapany przez paparazzi w objęciach o 19 lat młodszej aktorki Lily James. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że West od 2010 roku jest w związku małżeńskim z architektką krajobrazu, Catherine Fitzgerald. Jak podał "Daily Mail", żona serialowego Noah Sollowaya i matka czwórki dzieci była załamana zdradą męża. Wygląda jednak na to, że kobieta zdążyła wyleczyć się już ze smutku i rozpaczy. 

Zobacz też: Znany aktor przyłapany na pocałunkach z Lily James. Jego żona zobaczyła zdjęcia w sieci. "Jest załamana. To koniec"

Dominic West zdradził żonę. Ta już mu wybaczyła

Zaledwie kilka godzin po publikacji kontrowersyjnych zdjęć, West... zwołał prowizoryczną konferencję prasową przed swoim domem. Razem z żoną pozował przed fotoreporterami, a w ręku trzymał kartkę z wymownym hasłem:

Nasze małżeństwo jest silne i dalej jesteśmy ze sobą. Dziękujemy.

Zagraniczne media zdziwił nagły zwrot wydarzeń, a ustawkę aktora uznali za absurd. Okazuje się jednak, że Catherine Fitzgerald robi jedynie dobrą minę do złej gry, a zdaniem informatorów "Daily Mail" wciąż czuje się upokorzona.

Ona płonie ze złości. Muszą przeprowadzić ze sobą bardzo trudne rozmowy, ale to stanie się za zamkniętymi drzwiami. Teraz ma zamiar udawać szczęśliwą mężatkę pojednaną z mężem, ponieważ zawsze stawia sprawy rodzinne ponad wszystko.

Osoby z otoczenia kobiety nie wierzą, że architektka uległa manipulacjom męża:

Catherine to bezpośrednia babka i nie da sobie wciskać kitu. Każdy, kto ją zna, powie to samo. Jest naprawdę fajną osobą i mam nadzieję, że jest z nią wszystko dobrze.

Wątpliwości nie mają także eksperci od mowy ciała, którzy przyznali na łamach tabloidu, że wystąpienie małżeństwa wyglądało co najmniej podejrzanie. Catherine przyjęła zamkniętą pozę, co można interpretować jako brak szczerości intencji oraz dyskomfort i poczucie osaczenia.

Spodziewaliście się, że Dominic West zorganizuje aż takie przestawienie?

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu