Kamila Łapicka była żoną Andrzeja Łapickiego. Czym teraz się zajmuje wdowa po słynnym aktorze?

Od śmierci Andrzeja Łapickiego minęło już osiem lat. Życie jego o 60 lat młodszej żony sporo się zmieniło. Czym się teraz zajmuje?

Relacja Andrzeja Łapickiego i Kamili Łapickiej była jedną z bardziej komentowanych w rodzimym show-biznesie, a to za sprawą wielkiej różnicy wieku pomiędzy aktorem a kobietą, która wynosiła aż 60 lat. Mimo tego, że mało kto wierzył w ich związek, wiosną 2009 roku para zdecydowała się pobrać, co tylko podgrzało gorącą już atmosferę. Niestety ich małżeństwo trwało jedynie trzy lata, ponieważ w 2012 roku Andrzej Łapicki zmarł. Po jego odejściu głośno mówiło się o testamencie, który zdążył zmienić przed śmiercią. Wynikało z niego, że nic nie zostawił młodszej żonie, nawet mieszkania, w którym wiedli wspólne życie. Wówczas kolorowa prasa nie dawała spokoju młodej wdowie. Z czasem ta na dobre usunęła się w cień. Czym się teraz zajmuje? Jej pasją wciąż jest teatr.

Czym zajmuje się Kamila Łapicka?

Od śmierci Andrzeja Łapickiego w tym roku minęło już osiem lat. Jego młodsza żona na dobre odeszła z show-biznesu, jednak wciąż zajmuje się sztuką. Kamila Łapicka jest autorką bloga zteatru.pl. Publikuje tam wywiady z aktorami teatralnymi, a także pisze felietony dotyczące sztuki.

Kamila Łapicka jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak na próżno szukać tam jej nowych zdjęć. Na jej profilu zobaczymy głównie udostępnione zdjęcia i filmiki z innych profili, a także materiały z jej teatralnego bloga. Nic nie wskazuje na to, żeby wdowa po Andrzeju Łapickim prędko wróciła do świata mediów. Szkoda? 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.