Agata Rubik pokazała niepublikowane zdjęcia sprzed lat z domu rodziców. Jest na nich też Piotr Rubik

Agata Rubik pokazała fragment domu rodziców w rodzinnym Wrocławiu. Widać, że na ścianach jest sporo archiwalnych zdjęć. Jest na nich też Piotr Rubik.

Agata Rubik poznała się z mężem, Piotrem w 2005 roku podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia. Została wtedy II wicemiss, ale oprócz tytułu zyskała wtedy coś jeszcze - partnera, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę. Dziś para jest 12 lat po ślubie i mimo sporej różnicy wieku, dogadują się ze sobą naprawdę dobrze. Ostatnio pokazała stare zdjęcia, gdy jeszcze była singielką, ale i fotografie z sesji ślubnej.

Agata Rubik pokazała stare zdjęcia 

Agata Rubik jest 19 lat młodsza od Piotra. Mimo dużej różnicy wieku para jest ze sobą od lat i udaje im się pokonać przeszkody z tym związane. Wiadomo, że na początku do ich relacji nie była przekonana mama modelki, pani Jolanta, która martwiła się różnicą wieku pomiędzy przyszłymi małżonkami. Jednak po wielu spotkaniach i rozmowach rodzina Agaty przekonała się do Rubika i w pełni go zaakceptowała. Okazuje się, że najwyraźniej darzą mężczyznę sympatią, bowiem w rodzinnym domu modelki we Wrocławiu wiszą zdjęcia z Piotrkiem. Mogliśmy zobaczyć je na relacji na Instagramie dziewczyny.

Wrocławska szafeczka. 
W moim pokoju, w domu rodziców mam też trochę dzieł sztuki - podpisała zdjęcia Agata.

Agata RubikAgata Rubik instagram.com@agata_rubik

Agata Rubik przez lata zajmowała się modelingiem - w rozwijaniu pasji wspierali ją rodzice. Ostatecznie dziewczyna nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery, jednak zdjęcia z sesji można było zobaczyć na ścianie w jej domu rodzinnym. Widać, że jej wizerunek mocno się zmienił od tamtego czasu.

Zobacz też: Agata Rubik pokazała zdjęcie starszego brata. Fryzurę ma jak jej mąż w przeszłości, ale uśmiech identyczny jak siostra

Agata RubikAgata Rubik instagram.com@agata_rubik

Na innych zdjęciach widać romantyczne zdjęcia Agaty i Piotra. Z pewnością były robione już kilkanaście lat temu, bowiem styl fotografii mocno odbiega od współczesnych standardów i mody w kwestii ujęć ślubnych.

Bardzo się zmienili?

Zobacz wideo Agata Rubik pokazuje, jak przygotować domowe mleko orzechowe
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.