Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego ojca! Złożył celebrytce życzenia. "Jestem dumny z kobiety, którą się stałaś"

Z okazji 40. urodzin Kim Kardashian, jej mąż Kanye przygotował coś specjalnego. Celebrytka nie kryła wzruszenia.

21 października Kim Kardashian skończyła 40 lat. Celebrytka znana z życia na wysokim poziomie zdecydowała się urządzić huczne urodziny. Zaprosiła najbliższą rodzinę i przyjaciół na prywatną wyspę, gdzie odbyło się wielkie przyjęcie. Na jakie prezenty mogła liczyć tego dnia? Wśród luksusowych drobiazgów znalazł się jeden wyjątkowy prezent od męża. 

Kim KardasianKim Kardashian skończyła 40 lat. Miłośniczka samoopalacza stała się ikoną mody.

Kanye West podarował Kim hologram jej zmarłego taty

Pierwszym mężem Kris Jenner, a także ojcem sióstr Kardashian był znany prawnik, Robert Kardashian. Ten zmarł 30 września 2003 roku w wieku 59 lat z powodu powikłań po nowotworze przełyku. Kim Kardashian w wielu wywiadach wspominała, że jest z nim bardzo związana, więc nic dziwnego, że urodzinowy prezent od męża tak bardzo jej się spodobał. Kanye przygotował hologram przedstawiający zmarłego ojca celebrytki, który złożył jej tego wyjątkowego dnia życzenia. Sama zainteresowana pochwaliła się tym na Instagramie.

Gwiazdy z defektamiKim Kardashian ma sześć palców, a znana modelka straciła pępek. Gwiazdy nie są idealne

Na urodziny Kanye podarował mi najbardziej zdumiewający prezent w życiu. To specjalna niespodzianka z nieba. Hologram mojego taty. Jest tak realistyczny! Oglądaliśmy go w kółko, przepełnieni emocjami. (...) Nie potrafię nawet opisać, co to było za przeżycie dla mnie i moich sióstr, brata, mamy i najbliższych przyjaciół. Dziękuję Kanye za to wspomnienie, które będzie trwać przez całe życie. Tutaj możecie zobaczyć szczegóły - napisała Kim.
Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Kim Kardashian w dniu imprezy urodzinowej usłyszała od ojca poruszające słowa.

Masz 40 lat i jesteś dorosła. Wyglądasz pięknie, tak jak wtedy, gdy byłaś małą dziewczynką. Codziennie czuwam nad tobą, twoimi siostrami i bratem oraz wszystkimi twoimi dziećmi. Czasami rzucam aluzje, że jestem w pobliżu. Pamiętasz, jak codziennie wiozłem cię do szkoły moim maleńkim mercedesem i słuchaliśmy razem tej piosenki? Jestem bardzo dumny z kobiety, którą się stałaś i ze wszystkiego, co osiągnęłaś. Cała twoja ciężka praca i wszystkie firmy, które zbudowałeś, są niesamowite. Ale najbardziej imponujące jest twoje zobowiązanie do pozostania prawnikiem i kontynuowania mojego dziedzictwa. To długa i ciężka droga, ale warto. Jestem z wami na każdym kroku. Sposób, w jaki łączysz się z naszymi korzeniami i wspierasz Armenię, wiele dla mnie znaczy. Jesteś dumną Ormianką, a ja jestem dumnym Ormianinem - zabrzmiał hologram.

Wzruszające?