Zmarł reżyser Krzysztof Rogala. Przyczynił się do tworzenia "Na dobre i na złe", "Barw szczęścia" i "M jak miłość"

Zmarł reżyser Krzysztof Rogala. Informacją o jego śmierci podzielili się koledzy z planu produkcji "Na dobre i na złe" i Barwy Szczęścia". Nie wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Zmarł Krzysztof Rogala. Mężczyzna od lat zajmował się współpracą przy najbardziej znanych polskich serialach. To on odpowiadał za fabułę "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe". Oficjalnie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci reżysera. 

Zmarł Krzysztof Rogala

Krzysztof Rogala miał w swoim dorobku sporo znanych i uwielbianych przez Polaków produkcji. Warto wspomnieć przede wszystkim o "M jak miłość", równie znanych "Barwach szczęścia" i "Na dobre i na złe", które tworzył od 2000 roku. Reżyser od lat 80. współpracował także przy największych polskich hitach kinowych. Był obecny na planach takich produkcji jak m.in. "Zakochani", "Kiler-ów 2-óch" i "Kingsajz". 

Ponadto w "Na dobre i na złe" w dwóch odcinkach widzieliśmy go także po drugiej stronie kamery w roli echokardiografisty. Rogala wyreżyserował ponad sto odcinków "Barw szczęścia". Jego ostatnie dzieło pojawiło się na ekranach 2 października.

Informacją o śmierci mężczyzny podzieliła się ekipa "MTL Maxfilm", odpowiedzialna za produkcję znanych seriali telewizyjnych.

Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser - Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze! - tak Rogalę pożegnali przyjaciele z "MTL Maxfilm"

Krzysztof Rogala zmarł w wieku 70 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci reżysera.

Zobacz też: "The Voice Kids". Zmarła 16-letnia uczestniczka. Przed śmiercią udostępniła wstrząsający wpis: Planujemy mój pogrzeb

Zobacz wideo Nosowska zwraca się do Kaczyńskiego piosenką. "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.