Robert Kudelski schudł 19 kilogramów. Bliskie osoby wytknęły mu nadwagę. "W ogóle tego nie widziałem"

Robert Kudelski postanowił zadbać o siebie i swoje zdrowie. Aktor znany z serialu "Na Wspólnej" zrzucił aż 19 kilogramów!

Robert Kudelski znany jest widzom przede wszystkim z roli Michała Brzozowskiego z serialu "Na Wspólnej". Kiedy w Polsce rozpoczął się okres domowej izolacji, aktor postanowił nieco mocniej zadbać o siebie. W efekcie zrzucił aż 19 kilogramów.

Zobacz wideo Ta scena z "Na Wspólnej" trzymała w napięciu!

Robert Kudelski przeszedł metamorfozę i schudł 19 kilogramów

Serialowy Michał Brzozowski udzielił wywiadu reporterce programu "Dzień dobry TVN". W materiale opowiedział między innymi o swojej wielkiej przemianie. Przyznał, że kiedy pewnego dnia wszedł na wagę, zobaczył na wskaźniku 107 kilogramów. Mocno go to zaskoczyło.

Było grubo - dodał żartobliwie.

Kudelski przyznał również, że sam nie zdawał sobie sprawy ze swojej nadwagi. Dopiero bliskie osoby zwróciły mu na to uwagę. To właśnie w tamtym momencie podjął ważną decyzję.

W ogóle tego nie widziałem. Ale jak kilka osób, którym ufasz, zwraca ci uwagę, że jesteś koniem, to załóż siodło. Trzeba było coś z tym zrobić. (...) Jak ciocia albo babcia mówi: "ach, poprawiłeś się", to wtedy absolutnie trzeba przechodzić na dietę.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Na Wspólnej" szokuje. Wrońska twierdzi, że niektóre guzy można "leczyć" homeopatią. Jest odpowiedź specjalistów

Okazuje się, że aktor nie stosował żadnej konkretnej diety. Po prostu jadł mniej i postawił na delikatne zupy.

Tak naprawdę to dieta przypadkowa zupełnie. Wiadomo, że w Covidzie trudno różne diety utrzymać, w związku z tym zrobiłem zapasy, przyniosłem do domu mnóstwo ryżu, kasz, ziemniaki, knedle, bardzo mało dietetyczne. Nie jestem za bardzo "mączny", w związku z tym jadłem mniej. Kupiłem ręczny mikser i jestem w fazie robienia zup-kremów.

Gratulujemy Robertowi niezwykłej przemiany!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.