Jarosław Jakimowicz krytykuje Michała Żebrowskiego za reklamę fast-foodu. Wbił też szpilę Rafałowi Trzaskowskiemu

Jarosław Jakimowicz zamieścił obszerny wpis na Instagramie, w którym szyderczo komentuje reklamę, w której wystąpił Michał Żebrowski. Aktor i od niedawna ekspert TVP nie omieszkał również nawiązać do przyjaźni kolegi po fachu z Rafałem Trzaskowskim.

Jarosław Jakimowicz, kiedyś aktor, dziś już bardziej kontrowersyjny publicysta i ekspert od wszystkiego Telewizji Publicznej. Znany z filmu "Młode Wilki" aktor chętnie komentuje niemalże każdy aspekt życia społecznego, politycznego, a każe show-biznesu. Nie omieszkał szyderczo skomentować najnowszej reklamy, w której wziął udział Michał Żebrowski. Nie obyło się bez przytyków w stronę Trzaskowskiego

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Jakimowicz wie, kogo cieszy pandemia. "Kobiety nadal z radością piorą, prasują, gotują i sprzątają". Serio?

Jarosław Jakimowicz krytykuje Michała Żebrowskiego 

Mimo że wielu internautów niejednokrotnie apelowało do Jarosława Jakimowicza, aby ten swoje zdanie zachował dla siebie, ten uparcie wciąż uprawia "publicystykę" w mediach społecznościowych. Tym razem skomentował udział Michała Żebrowskiego w reklamie. Nawiązał również do wypowiedzi aktora o jego ciężkiej sytuacji materialnej. 

Jak ja się cieszę, że Michał zagrał w reklamie Maka. Kolejne obostrzenia, myślę, że jeszcze długo NORMALNIE nie będzie. Myślę, że te ok. 500 tysięcy zł powinno starczyć do końca roku bez oglądania się na żonę. Oczywiście zaraz przeczytam, że jestem podły i zazdrosny- pisze Jakimowicz.

Sam zainteresowany nie ukrywa, że sam chętnie zagrałby w takiej reklamie. Co więcej, nie obyło się bez nawiązania do prezydenta Warszawy oraz tęczowego piątku, organizowanego kiedyś w polskich szkołach.

Przyznaje, chętnie bym taką kasę zarobił a kto nie? Piszę to z myślą o tych wszystkich, którzy harują na skromne życie, żeby zanim będziemy publicznie piszczeć jak nam źle pomyśleć o nich. Nie wierzę, że przyjaciel, Prezydent Trzaskowski jakoś też tam nie pomógł, jakiś tęczowy piątek teatralny, albo coś- podsumował.
 

Zgadzacie się z przemyśleniami publicysty Jarosława?

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Ogórek w programie na żywo udowadnia, że nie ma doczepianych włosów. Jakimowicz: Mogę pociągnąć?

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: