Ewa Wachowicz skończyła 50 lat. Dostała piękny bukiet róż. To prezent od partnera? Możecie go kojarzyć z talent show

Ewa Wachowicz skończyła 50 lat. W dniu urodzin czekały na nią wyjątkowe prezenty.

Choć trudno w to uwierzyć, Ewa Wachowicz kończy dziś (19 października) 50 lat! Była Miss Polonia nie ukrywa, że bardzo dba o siebie. Zdrowie odżywianie i regularne treningi przynoszą oczekiwane efekty. Gwiazda Polsatu wygląda tak, jakby tytuł miss otrzymała niemalże wczoraj, a nie 28 lat temu.

Ewa Wachowicz skończyła 50 lat

W dniu urodzin z samego rana Ewa Wachowicz wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie, na którym trzyma ogromny bukiet białych róż. Geolokalizacja wskazuje na to, że była miss celebruje swoje święto w pobliżu Babiej Góry.

 

Co prawda była miss nie zdradziła, kto wręczył jej bukiet, ale domyślamy się, że to prezent od jej ukochanego - dwa lata młodszego Sławomira Kowalewskiego.

Wachowicz pokazała też na InstaStories resztę prezentów. Od Polsatu otrzymała bukiet czerwonych róż. Fani zaś wysłali jej małe plastyczne dzieła.

Urodziny Ewy WachowiczUrodziny Ewy Wachowicz Instagram/ewawachowicz

Urodziny Ewy WachowiczUrodziny Ewy Wachowicz Instagram/ewawachowicz

Kim jest partner Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski związali się ze sobą w 2015 roku. Partner gwiazdy Polsatu pracował wówczas w RMF FM, gdzie prowadził popularną audycję "Byle do piątku". Rok później spróbował swoich sił w talent show "Must Be the Music: Tylko muzyka". Niestety, nie udało mu się podbić serc jurorów i widzów. Wcześniej występował już jednak z rockowymi zespołami na licznych festiwalach, również w Jarocinie.

Wachowicz i Kowalewskiego połączyła wspólna pasja, a mianowicie sport. Oboje świetnie czują się na górskich szlakach i lubią uprawiać wspinaczkę. Decydujące było również to, że Sławomir Kowalewski szybko nawiązał więź z córką byłej miss. Aleksandra jest owocem jej poprzedniego związku z Przemysławem Osuchowskim.

Zakochani rzadko bywają razem na salonach. Para nieczęsto wrzuca też do sieci wspólne zdjęcia. Być może właśnie na tym polega sekret ich szczęścia? Solenizantce składamy 100 lat!

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"
Więcej o: