Córka Patrycji Kujawy dostała prezent od Dody. Gwiazda postarała się. "Najpiękniejsze, bo z serca"

Patrycja Kujawa pochwaliła się na Instagramie, co jej córka dostała od Dody. Artystka podarowała Lanie spersonalizowaną błyskotkę.

Kilkanaście dni temu jedna z najbardziej lubianych projektantek polskich gwiazd została mamą. Patrycja Kujawa urodziła córkę, która otrzymała jedno nietypowe imię - Oriola. Wielu fanów stwierdziło, że pierwszy raz się z takim spotykają, ale bardzo im się podoba. Ponadto z chęcią komplementują dziewczynkę pod postami celebrytki na Instagramie. Zachwyceni byli również prezentem, który Lana Oriola otrzymała od Dody. Gwiazda postarała się i postawiła na symboliczny przedmiot.

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do zagrożenia? Kto zachował rozsądek, a kto kpi z koronawirusa?

Co Doda podarowała córce Patrycji Kujawy?

Doda relacjonowała ostatnio swoją wizytę w klimatycznym domu i pracowni zaprzyjaźnionej projektantki na Wilanowie. Artystka ekscytowała się spotkaniem z małą Laną Oriolą i podarowała jej wyjątkowy prezent - personalizowany łańcuszek. Uroczym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie szczęśliwa świeżo upieczona mama.

Jeden z tych prezentów w życiu, które są najpiękniejsze, bo z serca. Dziękujemy, ciociu! - napisała Patrycja Kujawa.
 

Zdjęcie zebrało sporo lajków i miłych reakcji. Internauci komplementowali Rabczewską i małą Lanę.

Bardzo to miłe. Malutka ma piękne imiona.
Przepiękna dzidzia, super ciocia i trafiony prezent.
Ciocia na medal!

Malutka z pewnością będzie zachwycona w przyszłości prezentem od cioci. Znając Dodę, nie jest to zwykły wisiorek z bazarku, a perfekcyjnie wykonane zdobienie warte sporą sumkę. Ciekawe, co gwiazda następnym razem podaruje córce przyjaciółki. Jedno jest pewne, Lana Oriola będzie rozpieszczana!

ZOBACZ TEŻPatrycja Kujawa odmówiła uszycia sukni ślubnej w rozmiarze większym niż 38. Opublikowała rozmowę z klientką. Internauci oburzeni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.