Patrycja Kujawa zdradziła, jak nazwała córkę. Pierwsze imię na czasie, drugie? Nie wiedzieliśmy, że takie istnieje

Patrycja Kujawa pochwaliła się na InstaStories aktem urodzenia dziecka. Córka projektantki otrzymała nietypowe imię.

Nie wiedzieć czemu, imiona nowonarodzonych dzieci gwiazd i celebrytów bardzo interesują internautów. Znane panie często starają się ukrywać fakt, jak nazwały dziecko, co jest sporym zaskoczeniem. Inaczej w tej kwestii postąpiła ulubiona projektantka Dody, Patrycja Kujawa. Dwa tygodnie temu artystka została mamą, a dziś w sieci opublikowała akt urodzenia córki. Wiemy już, jak ją nazwała. 

ZOBACZ TEŻPatrycja Kujawa odmówiła uszycia sukni ślubnej w rozmiarze większym niż 38. Opublikowała rozmowę z klientką. Internauci oburzeni

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Patrycja Kujawa zdradziła fanom, jak nazwała córkę

We wtorek na instagramowej relacji projektantki pojawił się fragment aktu urodzenia jej córki. Widnieją na nim imiona pociechy Kujawy. Razem z ukochanym zdecydowali się na coraz modniejsze w Polsce imię - Lana oraz bardzo nietypowe i rzadkie - Oriola.

Patrycja KujawaPatrycja Kujawa screen InstaStories @kujawa_patrycja_designer

Poszperaliśmy w sieci i okazuje się, że Oriola to nowa forma imienia Aurelia - słowa, które ma pochodzenie łacińskie („aureolus” czyli „złocista”, „wspaniała”). Serwis "M jak mama" w następujący sposób opisuje osoby o takim imieniu: 

Aurelia jest osobą opiekuńczą, troskliwą. Świetnie czuje się w towarzystwie dzieci. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Aurelia uwielbia pomagać wszystkim wokół niej, ale przez to ma niewiele czasu dla siebie i swojej rodziny. To także osoba doskonale zorganizowana i odpowiedzialna. Stara się oceniać inne osoby według ich czynów, a nie według własnej sympatii. Dlatego świetnie poradzi sobie w biznesie, choć to nie jest typ osoby, która bierze udział w wyścigu szczurów.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.